1. Süper kampanya ! 

    Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplar belli oldu

Konusu 'Futbol' forumundadır ve usta™ tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

  1. usta™
    Off

    usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

    9.750
    185.599
    5.201
    [​IMG]

    Ziraat Türkiye Kupası'nda grup kuraları Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki tesislerinde çekildi. İlk maçları 15-16 ve 17 Aralık'ta oynanacak olan kupada 8 grup şu şekilde oluştu​

    A GRUBU

    Medipol Başakşehir
    Şanlıurfaspor
    Bandırmaspor
    Amed Sportif Faaliyetler

    B GRUBU

    Bursaspor
    Eskişehirspor
    Boluspor
    Tepecikspor

    C GRUBU

    Beşiktaş
    Karabükspor
    1461 Trabzon
    Sivas Belediyespor

    D GRUBU

    Mersin İdmanyurdu
    Çaykur Rizespor
    Bucaspor
    Aydınspor

    E GRUBU

    Galatasaray
    Akhisar Belediyespor
    Karşıyaka
    Kastamonuspor

    F GRUBU

    Trabzonspor
    Gaziantepspor
    Adanaspor
    Nazilli Belediyespor

    G GRUBU

    Torku Konyaspor
    Kayserispor
    İnegölspor
    Etimesgut Belediyespor

    H GRUBU

    Fenerbahçe
    Antalyaspor
    Giresunspor
    Tuzlaspor

    Kupada grup aşamasında 4'erli 8 grupta çift devreli lig usulüne göre mücadele edecek. Maçlar sonucu gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar son 16 turuna yükselecek.

    Yapılan kura çekiminin ardından 15-16-17 Aralık tarihlerinde oynanacak ilk hafta maçları belli olurken, maç günü ve saat programı daha sonra Federasyon tarafından açıklanacak.

    İşte ilk hafta maçlarının programı:

    A Grubu:

    Medipol Başakşehir-Şanlıurfaspor
    Bandırmaspor-Amed Sportif Faaliyetler

    B Grubu:

    Büyükçekmece Tepecikspor-Bursaspor
    Eskişehirspor-Boluspor

    C Grubu:

    1461 Trabzon-Sivas Belediyespor
    Beşiktaş-Kardemir Karabükspor
    D Grubu:

    Çaykur Rizespor-Bucaspor
    Aydınspor 1923-Mersin İdmanyurdu
    E Grubu:

    Galatasaray-Akhisar Belediyespor
    Karşıyaka-Kastamonuspor 1966

    F Grubu:

    Nazilli Belediyespor-Trabzonspor
    Gaziantepspor-Adanaspor

    G Grubu

    İnegölspor-Etimesgut Belediyespor
    Torku Konyaspor-Kayserispor

    H Grubu

    Antalyaspor-Giresunspor
    Tuzlaspor-Fenerbahçe​
     
    Son düzenleme: 8 Aralık 2015
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş