1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım zenmate kurulum hatası yardım!!!!

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve timsah1907 tarafından 29 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. timsah1907
    Off

timsah1907 Emektar Üye

225
    59
    301
    ben zenmateyi kullanıyordum windows 10da birden kullanıcı degıstır dedım yanlıslıkla sora program çöktü
    format attım kurulum yaparken bagdastıcılarda ve vpn ekleme bölümünde çıkmıyor yükledim yinede
    zenmate calışmayı durdurdu diyor kapanıyor sürekli vpn de de gözükmüyor hani yüklerken bi application cıkıyor run diyoruz ya o bölüm cıkmadan direk kullanıcı adı şifresi cıkıyor bir türlü çözemedim yardımcı olurmusunuz

Yüklüyor...
  2. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.631
    185.265
    5.201
    @timsah1907 Zenmate programı güncelledi ondan sonra hatalar başladı format attıysan Zenmate yi tekrar kur çalışır ayarlardan otomatik başlat ı seç arada yine lokasyon değiştirince hata veriyor o zaman da pc yi yeniden başlatmak lazım şimdilik bu şekilde

3. timsah1907
    Off

timsah1907 Emektar Üye

225
    59
    301
    Saol ustam sorun çözüldü Web filitresi varmış başka netten bağlandım yüklemeyi yaptı

Sayfayı Paylaş