1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İddaa YENİ YILA ZENGİN GİRMEK İSTEYENLERİN KUPONU BURADA !

Konusu 'İddaa' forumundadır ve İddaa90 tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. İddaa90
    Off

İddaa90 Bot

484
    54
    1
    108 | Derby County - Leeds | MS1
    109 | Ipswich - Charlton | MSH1
    133 | Stoke - Manchester Utd | KG VAR
    138 | Liverpool - Leicester | IY1
    314 | Beşiktaş - Galatasaray | KG VAR
    319 | Pas Giannina - Panathinaikos | MS2
    705 | (B)Galatasaray- Zalgiris() | 1/2
    727 | (B)Gs Warriors - Phi 76Ers(9.5/18.5h) | 1/1

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
    Derby County - Leeds: Üste sıralar için oynayan Derby County, evinde Leeds karşısında zorlanmayacaktır. Aralarındaki son 8 maçı kazanan Derby, bu maçta da rakibini affetmeyecektir.
    Ipswich - Charlton: Üst lig için şartları zorlaştıran Ipswich, deplasmanda son 6 maçtır kazanamayan Charlton'u konuk ediyor. Zor bir maç olmayacağını düşünüyorum. Ipswich en az 2 farkla kazanır.
    Stoke - Manchester Utd: Deplasmanda zorluk çeken Manchester United bu hafta Stoke City'e konuk oluyor.Aralarında oynanan son 10 maçın 7'si karşılıklı gollerle sonuçlandı. Bu maçta da iki takımın gol atmasını bekliyorum.
    Liverpool - Leicester: Ligde kötü bir gidişat sergileyen Leicester bu maçta rakibi olan Liverpool karşısında çok zorlanacaktır. Son maçlarda kendini toparlamaya çalışan Liverpool ise bu maçta rakibin fişini ilk yarıdan çekecektir.
    Beşiktaş - Galatasaray: Son 4 haftadır üst üste galibiyet alıp, birer gün farklı liderliğe oturan takımlar karşı karşıya. İki takımda rakibini yenerek şampiyonluk yolunda büyük bir adım atmak istiyor. Çok çekişmeli bir maç olacaktır. Tercihim karşılıklı gol var.
    Pas Giannina - Panathinaikos: Aralarında oynanan son 10 maçta yenilgisi bulunmayan Panathinaikos, liderliğe yaklaşmak için sahaya çıkıyor. Ligde düzgün bir gidişat sergileyen Panathinaikos bu maçıda kolaylıkla alacaktır.
    (B)Galatasaray- Zalgiris: Euroleague'de ölüm grubuna düşen Galatasaray Liv. Hospital 2.periyot sonuna kadar maça asılacaktır, fakat ikinci devrede rakibi olan Zalgiris Galatasaray'a izin vermeyecektir. Zaten seyircisiz oynanacak olan maçta güç dengesi 2. devrede değişecektir.
    (B)Gs Warriors - Phi 76Ers: NBA'de Pasifik Grubu'nda yer alan Warriors takımı bu sene mükemmel bir sezon geçiriyor ve buna karşın 76'Ers takımı ise bu sezon koç değişikliği ile ligin son sırasında yer alıyor. Bu müsabakada Warriors'un 19 sayıdan fazla fark atacağına inanıyorum.
    TOPLAM ORAN: 187,67
    MAXIMUM MISLI: 10 TL
    MAXIMUM KAZANC: 1876.75 TL

NOT: Analizler ve yorumlar tamamen bana aittir. Lütfen copy+paste yaparken adımı vermeyi unutmayınız !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş