1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Yayın yapmak

Konusu 'Stream Araçları' forumundadır ve icakmak tarafından 20 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. icakmak
    Off

icakmak Yeni Üye

81
    12
    1
    Selamlar Top90da ailesi;

Ben web üzerinden yayın yapmak istiyorum. Kaynak yayınım ve serverım mevcuttur. Ancak denemelerimi sürekli vlc ve ıpvtranscoding üzerinden yapıyorum onları zaten web üzerinde oynatamadım bir türlü opera tarayıcımda oynuyor chorme de oynamıyor bir türlü. Yardımcı olabilecek konu hakkında bilgi verebilecek ve önerdiği yolların nasıl yapılacağını tarif edecek arkadaşlar varsa sevinirim. Hepinize şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin..

Yüklüyor...
  2. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.654
    185.390
    5.201
    Chrome Vlc tarzı eklentileri engelliyor Frefox u kullan Xsplıt ile yayın yayın açıp rtmp link ile izlettirebilirsin

3. icakmak
    Off

icakmak Yeni Üye

81
    12
    1
    Cevap için teşekkürler. Ancak xsplit için kendi yayınımı direk rmtp olarak verebiliyoyum yani hiç bir yere upload vs etmeden ve chorme da çalışıyormu. Tekrar teşekkürler.

4. usta™
    Off

9.654
    185.390
    5.201
    xsplit den alınan rtmp link vlc ve simple tv de istediğin gibi izletirsin sorun senin istediğin direk chrome tarzı tarayıcılar üzerinden oynatmak onun için de sanırım nasıl youtube de yayın yapmak için program varsa dediğin gibi oynatmak için de xsplit harici bir program lazım Jw player üzerinden oynatmak gibi şuan bir bak istersen https://www.jwplayer.com/

5. icakmak
    Off

icakmak Yeni Üye

81
    12
    1
    Eywallah fiyatlar biraz ucukmuş :) Başka yolları araştırmam gerekecek gibi. Amacım sadece bir site kurup bu ligtv ye herkesin tonlarca para vermesini engelleye çalışmak. Olursa farklı çözüm yolları fikirler buralardayım.Bir yol bulacam diye kafayı yedim artık :)

6. usta™
    Off

9.654
    185.390
    5.201
    Malesef bi yolu yok Site kuracam diyorsun onada ücret verecen Server Domain vs bitmez yani o kaçak yayıncıların çoğu yurt dışında yurt içinde olanlar belli zaten yayınları donar kopar

Sayfayı Paylaş