1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Çözüldü Yasaklanma Sebebim neden acaba

Konusu 'Neden Yasaklandım ?' forumundadır ve emrah can tarafından 19 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. emrah can

emrah can Ziyaretçi

Sevgiili admin ve site sakinleri. ustam ben ne zaman klonlama yaptımda beni yasakladınız. çok üzüldüm bu duruma benim suçum günahım ne. bana bi anlatırmısınız. size zahmet. o kadar size değer veriyordum ki halada veriyorum .

Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.909
    2.000
    Kullanıcı adını verebilirmisin inceleyelim.

3. emrah can

emrah can Ziyaretçi

Kullanıcı adım: emrah94

saygılarımla.

@emrah can sistemde emrah94 kullanıcısı bulunamadı forumda kullandığınız Email adresinizi gönderin girişler artık email ile

4. EMRAH CAN

EMRAH CAN Ziyaretçi

Multi üyelik

5. emrah can

emrah can Ziyaretçi

hocam multi ney onu bile bilmiyorum. eyer bi hata yapmışsam sizden çok özür dilerim. saygısızlıktada kusur işlediysem de af ola. mümkünmüdür. tekrardan açmnız. şimdiden tşk ederim sizlere.

@emrahcan

Multi üyelik 1 den fazla hesaba aynı ip adresinden giriş Vpn yada google dns kullanıyorsanız Foruma girerken kapatın eğer ip adresiniz 1 yada 1 den fazla kişiyle eşleşirse otomatikmen kapatılır

6. emrah can

emrah can Ziyaretçi

Üstadım benim tek bi giriş ismim var oda emrah594 diye

ben hiç bir şekilde vpn yada gogle dns kullanmıyorum stabil şelikde otomatik dns kullanıyorum. giriş yaptığımda ise malesef hala aynı. bir hata işleyipte sizide üzmüşsem çok özür dilerim. lakin dediğim gibi benim başka adılı kullanıcım yada başka form da adım yok tur. sizden son defa rica ediyorum lütfen üyeliğimi tekrardan akif hale getirirmisiniz. saygılarımla..

@emrahcan 1 Defaya mahsus ban kaldırıldı ip çakışmaması için foruma girerken vpn kullanıyorsanız kapatın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş