1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Oyun WWE 2K15 İndir – PC Full

Konusu 'Oyun & Download' forumundadır ve QUARESMA tarafından 1 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101

Oyun Adı : WWE 2K15
    Oyunun Sürüm Adı : RELOADED
    Oyunun Çıkış Tarihi : 28 Nisan 2015
    Oyun Türü : Aksiyon,Spor,Simulasyon
    Crack : İçinde Mevcuttur
    Oyun Dili : İngilizce
    Dosya Boyutu : 19 GB

WWE 2K15, dövüş oyunları dünyasında yeni bir çağ açıyor! WWE 2K15, hayranları TV’de izlediklerine her zamankinden çok benzeyen, bugüne kadarki en akıcı,en kaliteli WWE oynanışını sunuyor. Oynanıştaki pek çok geliştirme, sunumda yenilik ve yepyeni MyCAREER ve 2k Showcase oyun modları sayesinde WWE 2K15 bu zamana kadarki en gerçekçi ve aksiyon dolu WWE dövüş oyunu tecrübesini sunuyor.

WWE 2K15 Sistem Gereksinimleri
    Minimum:
    İşletim Sistemi: 64-bit Windows Vista SP2
    İşlemci: Core 2 Duo E6600, AMD Athlon 64 X2 5400+
    Ram: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 450 veya AMD Radeon HD 5770 1GB GDDR (DirectX11 uyumlu)
    DirectX: Versiyon 11
    Sabit Disk: 22 GB boş alan

Önerilen:
    İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 7 / Windows 8
    İşlemci: Intel Core i5-3550, 3.30 GHz
    Ram: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 570 veya AMD Radeon HD 6970
    DirectX: Versiyon 11
    Sabit Disk: 22 GB boş alan
    Ek Notlar: En az 2 GB DDR Video Belleği

WWE 2K15 Çalışması Hakkında
    WWE 2K15’i oynamak için (En az 1 GB) DX 11 yeterliliğine sahip bir Ekran Kartınızın olması gerekmektedir.Ayrıca Bilgisayarınız 64 Bit İşletim Sistemine sahip olmalıdır.

Gizlenmiş İçerik:
    ** Bu içeriği görebilmeniz için önce beğenin ve düzgünce bir cevap yazın ardından ilk mesaja bakın açılacaktır.. **
    ++ Saçma sapan mesaj atanlar ve forum kurallarına uymayanlar siteden sınırsız uzaklaştırılır ++

bilal, erhancan, HasanMert ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş