Teknoloji Windows 10 Windows Telefonlara Yaramadı

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve usta™ tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. usta™
  Off

  usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

  12.060
  192.311
  5.201
  [​IMG]
  Microsoft’un tüm cihazları tek işletim sistemi altında toplama çabası, tahmin edildiği gibi pek de kusursuz işlemiyor. Şirketin Windows Phone 8.1 işletim sistemli akıllı telefonlar için için çıkardığı Windows 10 Preview sürümü, beraberinde Spartan tarayıcısı da dahil olmak üzere pek çok yeni özellik getiriyordu.

  Ancak anlaşılan bu son sürüm beklendiğinden çok daha fazla probleme yok açmış. Son sürümün pek çok Windows telefonu tuğlaya dönüştürecek kadar ciddi sorunları olduğu ortaya çıkmış bulunuyor. Microsoft’un kendi forumlarında açıklama yapan geliştiriciler, sorunun kaynağını bulmak için çaba sarfettiklerini bildirdiler.

  Son Preview sürümü yüzünden sorunla karşılaşan modellerin başında Lumia 520, Lumia 525 ve Lumia 526 modellerinin olduğu ifade ediliyor. Lumia 500 serileri halen Windows telefon pazarının dörtte birlik kısmını oluşturuyor. Microsoft bu serilerin de Windows 10 alacağını duyurmuş, böylece kullanıcı memnuniyetini yüksek tutmayı hedeflemişti. Ancak anlaşılan bunu başarmak sanıldığı kadar da kolay olmayacak.
   
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş