1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Teknoloji Windows 10 Bilgisayarlara Zorla Yükleniyor

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve usta™ tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.738
    185.550
    5.201

Kullanıcının isteği olsun ya da olmasın, Windows 10 artık otomatik olarak indiriliyor.

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10, piyasaya oldukça hızlı bir giriş yaptı. Şimdiden 81 milyondan fazla kullanıcının bilgisayarında kurulu olan işletim sistemi, pazarın %5’ini ele geçirdi bile. Windows 10’un ücretsiz olarak sunulması, adaptasyonun bu kadar hızlı olmasına büyük rol oynuyor tabii ki, ancak Windows 10’a geçmeye niyeti olmayan önemli ölçüde bir kullanıcı kesimi de var. Ne var ki bu kesim Microsoft’un pek de umurunda değil. Firma herkesin Windows 10’a geçmesini istiyor, hatta artık neredeyse kullanıcıları buna zorluyor.

Windows 10, güncellemeleri otomatik olarak alan Windows 7 ve Windows 8.1 işletim sistemleri için kullanıcının isteği olsun ya da olmasın otomatik olarak indirilmeye başlandı. Windows 10’a geçiş yapmak elbette kullanıcının isteğine bağlı ancak kullanıcı hiçbir zaman yükseltmeden yararlanmak istemese bile, Windows 10’un dosyaları zorla internetten indiriliyor ve bilgisayarda yer tutuyor. Çoğu kişinin kotalı internet kullandığını ve Windows 10’un en az 3,5 GB’lık oldukça yer kaplayan bir sistem olduğunu ele alırsak, bu olay pek çok kullanıcının tepkisini çekecek gibi görünüyor.

kaynak:technopat

Burak_drm bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. Burak_drm
    Off

Burak_drm Onursal Üye

1.344
    5.062
    2.101
    Driver sorunu olmasa Windows 10'da kalıcaktım fakat Pes 2015'te yüksek performansta siyah erkan sorunu felan oldu :(

3. usta™
    Off

9.738
    185.550
    5.201
    Ben kullanıyorum şuan bi sıkıntı yok 10 numara olmuş sen mutlaka bir yerde hata yapmışsındır

4. Burak_drm
    Off

Burak_drm Onursal Üye

1.344
    5.062
    2.101
    Kurduktan sonra Aygıt yöneticisini açtım baktım ATİ'nin driverini kurmamış bende update yaptım buldu driveri ve kendi kurdu. Yani ben birşey yaptığımı sanmıyorum bir hatam varmı bu anlattığım noktaya kadar?

5. usta™
    Off

9.738
    185.550
    5.201
    Kendi kuruyor zaten zaten herşeyi pek nadir bazen driver ı bulmaması onuda pc neyse markası gir sitesine indir manuel yükle

6. Burak_drm
    Off

Burak_drm Onursal Üye

1.344
    5.062
    2.101
    Girdim hatta daha önce bu konuyu seninle konuştuk benim bu pcnin sitesinde modeli giriyorum sadece windows 7 32 bit ve 64 bit driverleri var onun için bende update yapmıştım

7. usta™
    Off

9.738
    185.550
    5.201

8. usta™
    Off

9.738
    185.550
    5.201
    Artık yenisini al diyor pc :D

Burak_drm bunu beğendi.
  9. Burak_drm
    Off

Burak_drm Onursal Üye

1.344
    5.062
    2.101
    :D Aynen Onun için şimdilik Emektar Windows 7 ile devam :D

10. usta™
    Off

9.738
    185.550
    5.201
    Onun mutlaka bir yolu vardır diyecem ama pc eski olunca adamlar desteği kesiyor 7 den de çekildiği gibi

Burak_drm bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş