1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Wifi Kırma

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Muhammed15 tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Muhammed15
    Off

Muhammed15 Profesyonel Üye

332
    202
    601
    merhaba wifi şifresi kırma programları yada programsız kırma ile bilgisi olan varmı fiber kırma şimdiden sağol...

hakan2424, alone3377, gamsız ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.656
    185.413
    5.201
    Biraz zor bunu bi uygula bu işler sabır işidir başka programlarda vardı benim pc de uefi kurulum yaptığım için indirdim ama kurmamıştım uyum sorunu çıkmıştı
    Gizlenmiş İçerik:
    ** Bu içeriği görebilmeniz için önce beğenin ve düzgünce bir cevap yazın ardından ilk mesaja bakın açılacaktır.. **
    ++ Saçma sapan mesaj atanlar ve forum kurallarına uymayanlar siteden sınırsız uzaklaştırılır ++

enes3626, afatsum01, murattezcan ve diğer 35 kişi bunu beğendi.
  3. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.656
    185.413
    5.201
    Diğer programda bu detaylı anlatımda yapılmış

Gizlenmiş İçerik:
    ** Bu içeriği görebilmeniz için önce beğenin ve düzgünce bir cevap yazın ardından ilk mesaja bakın açılacaktır.. **
    ++ Saçma sapan mesaj atanlar ve forum kurallarına uymayanlar siteden sınırsız uzaklaştırılır ++

murattezcan, Hakan1412, musber53 ve diğer 20 kişi bunu beğendi.
  4. murattezcan
    Off

murattezcan Vip Üye Vip Üye

22
    1
    1
    teşekkürler...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş