İnternet Vodafone Süpernet İnternet Hediye

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve karakule22 tarafından 29 Eylül 2016 başlatılmıştır.

 1. karakule22
  Off

  karakule22 Usta Üye

  85
  57
  151
  Vodafone Süpernet'e gelenlere ilk ay ev interneti hediye.

  Türkiye'nin dijital geleceğine liderlik etmeyi hedefleyen Vodafone, 1,5 yıl önce başlattığı "Evlerde Dijital Dönüşüm" seferberliğine yeni hizmet ve kampanyalarla devam ediyor. Bu kapsamda, "Okula Dönüş" kampanyası ile Vodafone SüperNet'e gelenlere ilk ay ev interneti faturası hediye olarak sunuluyor. Kampanyayla tarifeye ek 5,90TL'ye ve 24 aylık taksitlerle tablet sahibi olma fırsatı da sağlanıyor. Böylece, okula dönerken abonelerin hem ev interneti hem de tableti avantajlı fiyatlarla Vodafone SüperNet'ten oluyor.

  Vodafone, okullar açılırken bir de ev interneti yük olmasın ve ailelerin bütçelerini sarsmadan çocuklar ödevlerini ve araştırmalarını evde rahatça yapabilsinler diye tasarladığı yeni kampanyasıyla, interneti olmayan evleri internete kavuşturuyor. Vodafone bu kapsamda, 56,90 TL'den başlayan fiyatlarla limitsiz ev interneti sunan Anahtar Teslim Tarifeler'de geçerli olan "Okula Dönüş" kampanyası ile internetsiz ev kalmamasını hedefliyor.

  Vodafone SüperNet'in ev internetini modem ile beraber alan abonelerine sunduğuAnahtar Teslim Kurulum hizmetiyle ise Türkiye'nin 81 ilinden Vodafone SüperNet'e başvuru yapan herkes ücret ödemeden ve teknik ekibe ihtiyaç duymadan kurulum sürecini hızla tamamlayabiliyor.

  Vodafone SüperNet'in yeni kampanyası ile ilgili değerlendirmede bulunanVodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:
  "Türkiye'nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonumuzla sadece mobil değil ev kullanıcılarımızın da hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyoruz. Vodafone olarak, mobil ve sabit iletişim hizmetlerini tek çatıdan sunan bir 'genişbant telekomünikasyon şirketi' olmayı hedefliyoruz. Bu yıl öğrencileri ve ailelerini saran okula dönüş heyecanına biz de ortak olmak istiyoruz. Öğrencilerin okula dönüş dönemiyle birlikte ailelerin masraflarının arttığını biliyoruz. Buradan hareketle hayata geçirdiğimiz 'Okula Dönüş' kampanyası ile Vodafone SüperNet Anahtar Teslim Tarifeler'e gelen herkese ilk ay ev interneti faturalarını hediye ediyoruz. Anahtar Teslim Tarifeler ile her evin ihtiyacına uygun ev internetini 56,90 TL'den başlayan fiyatlarla limitsiz olarak sunuyoruz. Bunun dışında kullanıcılara ev internetlerine ek olarak okula dönüş döneminde ayda 5,90TL'ye ve 24 aylık taksitlerle tablet sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Takibinde ise Anahtar Teslim Kurulum hizmeti ile interneti evlere ücretsiz olarak bağlıyoruz. Böylece aileler, hem uzun bir zaman alan internet kurulum sürecini en hızlı şekilde tamamlayacak, hem de bir ay boyunca bedava internetin keyfini çıkaracaklar. Vodafone olarak, abonelerimizin her an her yerde dijital dünyaya kesintisiz ve yüksek hızla bağlanabilmelerini sağlarken müşteri odaklı yaklaşımımızla herkese hitap eden avantajlı teklif ve kampanyalar sunmaya devam edeceğiz."

  Vodafone SüperNet'in sunduğu Anahtar Teslim Tarifeler "Okula Dönüş" kampanyasına 31 Ekim 2016 tarihine kadar başvuran herkes kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak ve bilgi almak isteyenlerinwww.vodafone.com.tr'yi veya Vodafone Cep Merkezleri'ni ziyaret etmeleri yeterli oluyor.
   
  Yüklüyor...
 2. omerce
  Off

  omerce Yönetici Adayı

  630
  569
  1.101
  Türk Telekomun alt yapısını kullanarak pahalıya internet
   
 3. karakule22
  Off

  karakule22 Usta Üye

  85
  57
  151
  hiç kimse ucuza bişey vermez hepsi kar amaçlıdır...doğru
   
 4. karakule22
  Off

  karakule22 Usta Üye

  85
  57
  151
  en ucuz internet avea da oda şebeke sorunları var bence....
   

Sayfayı Paylaş