1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

VIP özelikleri/ vip üyelerine bir soru

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve erka tarafından 12 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. erka
    Off

erka Profesyonel Üye

388
    853
    601
    vip üyelerine bi soru :
    paylasilan vip konularin icindeki linkler, ortalama kac ay aktiv oluyo o linkler ?

MORUK ve atakas bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. ommeron
    Off

ommeron Yönetici Adayı

483
    1.624
    1.101
    Artık eskisi kadar vip paylaşım yapılmıyor yada bana öyle geldi

3. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    Sezon Açıldımı Kopacak Orası

4. ommeron
    Off

ommeron Yönetici Adayı

483
    1.624
    1.101
    Vip üye olmak için ne yapmak gerekiyor illa paramı vermek gerekiyor

5. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
  6. ommeron
    Off

ommeron Yönetici Adayı

483
    1.624
    1.101
    atakas bunu beğendi.
  7. MORUK
    Off

MORUK Usta Üye

129
    8
    151
    Özür dilerim ben VİP değilim ama izin verirseniz bu soru forumdaki üyelere sorulmuş olsaydı bugün açık olan her hangi bir ip tv daha E2 cihaza yükleyip 24 saat bile patlamadan dayananı daha denk gelemedim.

8. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    aynen

9. MORUK
    Off

MORUK Usta Üye

129
    8
    151
    Aynen ustam ortada bir emek var sizleri takdir etmemek haksızlık olur, herkes faydalansın diiyorsunuz, Tüm kullanıcılar adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım iyiki varsınız ustalarım, bir çok forumun vermediği bir hizmeti sizler burada hiç bir karşılıksız paylaşıyorsunuz, hatta konru altına gizli içeriğii görmek için yazılan bir kaç TEŞEKKÜR kelimesi dahi millete zor gelmekte bırakın gerisini..Keşke bu forumdan alınan herhangi bir paylaşım ve server konusu burada kalsa...ve uzun ömürlü olsa...

selamlar saygılarımla...

ommeron bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş