1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

T90 Uyarı Tüm Üyeler Herkes Baksın Ceza/Ban

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve usta™ tarafından 21 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.614
    185.080
    5.201
    Arkadaşlar alttaki 2 sabit konuda kirlilik olmasın diye mesaj yazmayın Teşekkürler Eyvallah Saol ve bunun gibi sadece panel kanalları o bölümde paylaşılıyor Beğen e bastığınızda konu zaten açılır açılmazsa internet hızının veya o an sayfanın yavaşlığından konu açılmamış gibi gözükebilir o zaman F5 yapıp sayfayı yenileyin konu açılır bu uyarıdan sonra hala yazıp ta konuyu kirleten olursa Banlanır Not: Sırf bazı arkadaşlar mesaj kirliliği yaptığı için konuyu kitlemek durumunda kalıyoruz buda paylaşım yapacak arkadaşlara saygısızlık oluyor diğer konulara yazmanız gerekiyorsa yazarsınız

http://www.top90da.com/forum/threads/lig-tuerk-panel-kanallar-m3u8-link-tek-baslk.15292/

http://www.top90da.com/forum/threads/yabanc-panel-kanallar-m3u8-link-tek-baslk.15293/

Not: 5 Uyarı puanı alan Forumdan 3 Gün uzaklaştırılır Toplam da 10 uyarı puanı alan Banlanır bir daha Foruma giremez

( Küfür Hakaret Crack hesap Forumu klonlamak gibi özel durumlarda üye Kalıcı olarak Forum dan Banlanır )

oardic19, tnko321, ibseko ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. ARES84
    Off

ARES84 Yeni Üye

58
    2
    1
    EYVALHH

3. emrah594
    Off

emrah594 Emektar Üye

189
    525
    301
    ustam buraya bişey yazmak yasakmı. kusura kalma anlayamadım. yaptığın çalışma neticesinde faydalı olacaktır. emeğine sağlık her zaman olduğu gibi teşekkür ederim ustam.

4. emrah594
    Off

emrah594 Emektar Üye

189
    525
    301
    ustam top90da. bağış için ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz. yada varmı öyle bir uygulamanız teşekkürler şimdiden.

5. edeibrahim
    Off

edeibrahim Usta Üye

265
    3
    151
    Teşekkürler

6. selim
    Off

selim Profesyonel Üye

506
    20
    951
    artık o konulara biri teşekkür yorumu yazmasın yazanlar cezalandırılsın

usta™ bunu beğendi.
  7. vipstar
    Off

vipstar Usta Üye

172
    7
    151
    sayın modum cok cok özür dileyerek soruyorum ne konuda hata yaptık konuya cevap yazmicazmı tam anlamadım

@vipstar Sadece en üsteki 2 konuya mesaj yazılmayacak konu beğeni ile açılıyor zaten herkes o sabit konuya birşeyler yazarsa kimse doğru düzgün linkleri göremez

8. vipstar
    Off

vipstar Usta Üye

172
    7
    151
    anladım tesekkürler üstad emegine saglık

9. ubee
    Off

ubee Usta Üye

288
    4
    151
    Bilerek olmadı anladıktan sonra iş işten geçmişti. Kusura bakmayın.

10. gamzelim77
    Off

gamzelim77 Usta Üye

138
    4
    151
    tamam usta birdaha yorum atmam ben begendigim acilmayinya yorum yazdim acildi. kusura bakmayin

11. eray48
    Off

eray48 Emektar Üye

255
    29
    301
    özür dilerim lik acilmadi bende yorum yaptıktan sonra acildi bu bayram günü olacak sey değil birdaha yorum yapmam

12. umitsipki
    Off

umitsipki Usta Üye

200
    2
    151
    peki dikkat ederim

13. _LORD_
    Off

_LORD_ Usta Üye

200
    18