1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım ustalardan acemilere.

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve darkwater tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. darkwater
    Off

darkwater Yeni Üye

37
    0
    1
    Öncelikle herkese selamun aleyküm.
    Forumda link veren veya bize yardımcı olmaya calısan arkadaslara öncelikle teşekkür ederim. Lakin buraya üye olan bir çok kişi sadece teşekkür yazıp kalıyor ekrana öylece bakıyor bende dahil
    Ustalardan ricam en azından bazı konularda link verirken bizleri yönlendirmeniz. Bazı şeyleri bilmemek ayıp değil. Forumdan yazıyoruz nasıl yapılacak diye ama malesef onuda göremiyor kimse. Bu yüxden en azından bişeyler yaparken herkesin anlayacagı dilden anlatırsanız sevinirim☺

Yüklüyor...
  2. musti037
    Off

musti037 Emektar Üye

478
    8
    451
    açıklama için teşekkürler açıklama yapılırsa çok iyi olur

3. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.985
    24.920
    2.000
    Sordun da söylemedik mi ? demek geliyor içimden.. Öğrenmek istediğin konu hakkında ilgili bölümlere konu açtın mı ? soru sordun da cevap alamadın mı ?

4. darkwater
    Off

darkwater Yeni Üye

37
    0
    1
    Usta bi yanlış anlaşılma oldu sanırım ben burda şikayet olarak sitemde bulunmadım, sadece sitede cok konu var bir kişi ( örneğin proxy) konusunu acınca altına bu konu ile alakalı suraya bakabilirsiniz veya bunu bu şekilde yapamanız gerwkli diye ufak bi not düşse bize yeterli demek istedim. Yoksa zaten forumda istenilen bulunmaz veya kimse yardım etmez diye bişey demedim☺

Sayfayı Paylaş