1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

üyelik için

Konusu 'İptv Paylaşımları' forumundadır ve emrecup tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. emrecup
    Off

emrecup Usta Üye

222
    15
    151
    arkadaşlar blu dsmartın rtmp kodlarını almak istiyorum nasıl alacam üyeliği veriyim admin bir bakar mısın?

adrian bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. kralparti
    Off

kralparti Profesyonel Üye

419
    695
    601
    detaylı olarak pm at

3. emrecup
    Off

emrecup Usta Üye

222
    15
    151
    şimdi diyorum ki d smart blu daki yayın yapan tvlerin kodlarını nasıl bulabilrim simple tvde açmak için?

4. kralparti
    Off

kralparti Profesyonel Üye

419
    695
    601
    bilgim yok .. dsmat blu full mü yoksa açıktan mı izliyorsun :D

5. emrecup
    Off

emrecup Usta Üye

222
    15
    151
    açıktan :D

6. emrecup
    Off

emrecup Usta Üye

222
    15
    151
    birde ben bu tivibunun rtmp kodlarını buldum ama tivibuya giriş yaptıktan sonra giriyor kodlar.o zaman tv açılıyor.yarın tivibuya girmesem kodu simple de açsam açmıyor.illa tivibuya girip açılması lazım.bu durumda ne yapmam lazım?

7. adrian
    Off

adrian Yeni Üye

35
    1
    1
    1

8. zotanq
    Off

zotanq Usta Üye

166
    2
    151
    Birşey yapamazsın tek yapabileceğin şey yine tivibu yayınını açarak kapatmadan kodu alıp simplede izlemek.. zaten tivibu açılmadan direk linkleri alıp simplede açabilseydin burada paylaştığında bizdede açılırdı ;)

9. Hüseyin Yılgın
    Off

Hüseyin Yılgın Yönetici Adayı

661
    2.390
    1.101
    kardeşim digitürktede öyledir hepsinde öyledir yeterki üyeliğin açık kalsın rtmp den izlersin

10. caner37
    Off

caner37 Emektar Üye

269
    83
    301
    Açık ne Digide Yapmıştım kod yoluyla

11. adrian
    Off

adrian Yeni Üye

35
    1