1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Android Ücretli gplay oyunları ve programları ücretsiz indirme

Konusu 'Android' forumundadır ve korkmaz5040 tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. korkmaz5040
    Off

korkmaz5040 Emektar Üye

234
    318
    301
    Root gerekli
    Programın Adı Freestore
    Programı kurun gplay'da ücretli bir içeriğe girin paylaş sekmesine tıklayın freestore'yi seçin gelen ekrandan download'a tıklayın ücretli içeriğe bedava sahip olun iyi beğeni gelirse ücretsiz uygulama içi satın almayıda anlatırım :)
    Freestore uygulaması

http://www.mediafire.com/download/3nddszbsco5hcvx/FreeStore.apk

Murat_celik35, taskin, mendoza27 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. berke39
    Off

berke39 Yönetici Adayı

484
    759
    1.101
    oyun içi satın almayı anlatırsanız iyi olur. yanlız şu olay var. eğer freedom dan bahsediyorsanız sadece rootlu telefonlarda geçerlidir.takipteyim. teşekkürler.

3. korkmaz5040
    Off

korkmaz5040 Emektar Üye

234
    318
    301
    Evet moderatörüm freedom uygulamasını kast ettim. Maalesef daha Root olmadan uygulama içi satın alma konusunda gelişme yok

4. berke39
    Off

berke39 Yönetici Adayı

484
    759
    1.101
    ben de araştırıyorum. s4 mini kullanıcısıyım. 2 kez root yaptım ama şimdi yapmam mümkün değil çünkü bu ay içinde 4.4 kitkat gelecek.

5. korkmaz5040
    Off

korkmaz5040 Emektar Üye

234
    318
    301
    4.4 e geçince rootlarsın artık. bende discovery kullanıyorum sağlam uygulama yapmış adamlar :)

6. j.pennant
    Off

j.pennant Emektar Üye

172
    264
    301
    bende bi s3 mini kore var onun ramini yükseltme şansım varmı acaba

7. taskin
    Off

taskin Emektar Üye

464
    13