1. Süper kampanya ! 

    Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol TV'de Canlı Spor Yayınları

Konusu 'Futbol' forumundadır ve karakule22 tarafından 27 Eylül 2016 başlatılmıştır.

  1. karakule22
    Off

    karakule22 Yeni Üye

    80
    40
    51
    #FUTBOL

    CSKA Moskova(U19) - Tottenham Hotspur(U19)
    ( UEFA Gençlik Ligi - E Grubu 2.Hafta )
    Saat:14:00
    Yayın:Match TV
    Sevilla(U19) - O.Lyon(U19)
    ( UEFA Gençlik Ligi - H Grubu 2.Hafta )
    Saat:15:00
    Yayın:Tivibu Spor 2 HD
    Borussia Dortmund(U19) - Real Madrid(U19)
    ( UEFA Gençlik Ligi - F Grubu 2.Hafta )
    Saat:17:00
    Yayın:Tivibu Spor 2 HD & Sport 1(Germany)
    Dinamo Zagreb(U19) - Juventus(U19)
    ( UEFA Gençlik Ligi - H Grubu 2.Hafta )
    Saat:17:00
    Yayın:Arena Sport 1 & Arena Sport BİH
    Neftçi Bakü - Sumqayıt
    ( Azerbaycan Premier Lig - 6.Hafta )
    Saat:18:00
    Yayın:CBC Sport HD
    BORUSSİA DORTMUND - REAL MADRİD
    ( UEFA Şampiyonlar Ligi - F Grubu 2.Hafta )
    Saat:21:45
    Yayın:TRT 1 / HD & AZ TV & 1TV Georgia & Varzish Sport HD & IRIB TV3 & SRF Zwei HD & Arena Sport 3 & Sport 24 HD & Tolo TV HD & Lemar TV HD & Duhok TV & Rahe Farda TV & Arezu TV & Maiwand TV & Alma Sport
    Monaco - Bayer Leverkusen
    ( UEFA Şampiyonlar Ligi - E Grubu 2.Hafta )
    Saat:21:45
    Yayın:Tivibu Spor 2 HD
    CSKA Moskova - Tootenham Hotspur
    ( UEFA Şampiyonlar Ligi - E Grubu 2.Hafta )
    Saat:21:45
    Yayın:Tivibu Spor 3 HD & İdman TV & Match TV & Varzish Sport HD(BANT=>00:30)
    Leicester City - FC Porto
    ( UEFA Şampiyonlar Ligi - G Grubu 2.Hafta )
    Saat:21:45
    Yayın:Tivibu Spor 4 HD & Arena Sport 1 & Arena Sport BİH
    Dinamo Zagreb - Juventus FC
    ( UEFA Şampiyonlar Ligi - H Grubu 2.Hafta )
    Saat:21:45
    Yayın:IRIB Varzesh & RTRS TV & Arena Sport 4
    Sevilla - O.Lyon
    ( UEFA Şampiyonlar Ligi - H Grubu 2.Hafta )
    Saat:21:45
    Yayın:Arena Sport 2
    Konferans Yayın/Dönüşümlü Yayın
    ( UEFA Şampiyonlar Ligi - Gruplar 2.Hafta )
    Saat:21:45
    Yayın:Tivibu Spor HD & 2TV Georgia
    İran - Rusya
    ( FİFA 2016 Futsal Dünya Kupası - Yarı Final )
    Saat:03:00
    Yayın:TRT Spor / HD & Eurosport 1 & Eurosport 1(Germany) & IRIB TV3 & Match TV
    #BASKETBOL
    Paok - Best Balıkesir
    ( Tahir Üretken Turnuvası - 2.Gün )
    Saat:19:00
    Yayın:Karşıyaka Basket TV

    #TENİS
    Johanna Konta - Shuai Zhang
    ( WTA Wuhan - 1.Tur )
    Saat:14:00
    Yayın:Süper Tennis HD
    Jelena Jankovic - Garbine Muguruza Blanco
    ( WTA Wuhan - 1.Tur )
    Saat:15:30
    Yayın:Süper Tennis HD

    #HENTBOL
    Beşiktaş Mogaz - Aziziye Belediyesi
    ( Türkiye Erkekler Süper Lig - 2.Hafta )
    Saat:19:00
    Yayın:BJK TV
     
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş