1. Süper kampanya ! 

    Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Tv Spor Ekranı Perşembe 22.09.2016

Konusu 'Futbol' forumundadır ve karakule22 tarafından 22 Eylül 2016 başlatılmıştır.

  1. karakule22
    Off

    karakule22 Yeni Üye

    80
    40
    51
    TV SPOR EKRANI

    #FUTBOL

    Eyüpspor - Gaziantepspor
    ( Ziraat Türkiye Kupası - 2.Tur )
    Saat:12:00
    Yayın:A Spor / HD

    Bayrampaşa - Bursaspor
    ( Ziraat Türkiye Kupası - 2.Tur )
    Saat:14:30
    Yayın:A Spor / HD

    Kabala - Sumqayıt
    ( Azerbaycan Premier Lig - 3.Hafta=>Erteleme Maçı )
    Saat:16:00
    Yayın:CBC Sport HD

    Sivasspor - Tire 1922 Spor
    ( Ziraat Türkiye Kupası - 2.Tur )
    Saat:16:30
    Yayın:A Spor / HD

    Gaziantep B.B.Spor - Düzcespor
    ( Ziraat Türkiye Kupası - 2.Tur )
    Saat:19:00
    Yayın:A Spor / HD

    Deportivo La Coruna - Leganes
    ( İspanya Ligi La Liga - 5.Hafta )
    Saat:21:00
    Yayın:LİG TV 3 & İdman TV & ESPN 1

    Osasuna - Espanyol
    ( İspanya Ligi La Liga - 5.Hafta )
    Saat:21:00
    Yayın:LİG TV 2

    Saint Pauli - 1860 Münih
    ( Almanya Bundesliga 2 - 6.Hafta )
    Saat:21:15
    Yayın:Eurosport 2 & Sport 1(Germany)

    Göztepe - Kütahyaspor
    ( Ziraat Türkiye Kupası - 2.Tur )
    Saat:21:30
    Yayın:A Spor / HD

    Valencia - Alaves
    ( İspanya Ligi La Liga - 5.Hafta )
    Saat:23:00
    Yayın:LİG TV 3 & İdman TV

    #BASKETBOL

    Bandırma Kırmızı - Yalova Belediyesi
    ( Türkiye 1.Lig Federasyon Kupası - 3.Gün )
    Saat:13:00
    Yayın:TBF TV

    Acıbadem Üniversitesi - Sakarya B.B
    ( Türkiye 1.Lig Federasyon Kupası - 3.Gün )
    Saat:13:30
    Yayın:TBF TV

    Bursaspor - Petkimspor
    ( Türkiye 1.Lig Federasyon Kupası - 3.Gün )
    Saat:14:00
    Yayın:Bursaspor TV

    Muğla Orman - Pertevniyal
    ( Türkiye 1.Lig Federasyon Kupası - 3.Gün )
    Saat:15:15
    Yayın:TBF TV

    Akhisar Belediyesi - Ankara DSİ
    ( Türkiye 1.Lig Federasyon Kupası - 3.Gün )
    Saat:15:45
    Yayın:TBF TV

    Afyon Belediyesi - Türk Telekom
    ( Türkiye 1.Lig Federasyon Kupası - 3.Gün )
    Saat:16:15
    Yayın:TBF TV

    Uşaksportif - Trabzonspor Medical Park
    ( Cevad Soydaş Turnuvası - 2.Gün )
    Saat:16:30
    Yayın:Tofaş Spor Web TV

    Gelişim Koleji - Samsun Anakent
    ( Türkiye 1.Lig Federasyon Kupası - 3.Gün )
    Saat:17:30
    Yayın:TBF TV

    Final Gençlik - Beylikdüzü
    ( Türkiye 1.Lig Federasyon Kupası - 3.Gün )
    Saat:18:00
    Yayın:TBF TV

    Düzce Belediyesi - Eskişehir Basket
    ( Türkiye 1.Lig Federasyon Kupası - 3.Gün )
    Saat:18:30
    Yayın:TBF TV

    Banvit - Tofaş
    ( Cevad Soydaş Turnuvası - 2.Gün )
    Saat:19:00
    Yayın:Tofaş Spor Web TV

    KK Zadar - Darüşşafaka Doğuş
    ( Zadar Doğuş Tunuvası - 1.Gün )
    Saat:19:00
    Yayın:NTV Spor / HD

    Fenerbahçe - Lokomotif Kuban
    ( Zadar Doğuş Tunuvası - 1.Gün )
    Saat:21:30
    Yayın:NTV Spor / HD

    #TENİS

    Andrey Rubley - Joao Sousa
    ( ATP St Petersburg - 3.Tur )
    Saat:12:00
    Yayın:Eurosport 1 & Eurosport 1(Germany) & 3 Sport TV

    Asia Muhammed/Shuai Peng - Jennifer Brady/Alison Riske
    ( WTA Guangzhou Çift Kadınlar - Çeyrek Final )
    Saat:13:00
    Yayın:Süper Tennis HD

    Andrey Kuznetsov - Tomas Berdyc
    ( ATP St Petersburg - 3.Tur )
    Saat:14:00
    Yayın:Eurosport 1 & Eurosport 1(Germany) & 3 Sport TV

    Gilles Simon - Guillermo Garcia Lopez
    ( ATP Metz - 3.Tur )
    Saat:15:00
    Yayın:Süper Tennis HD

    Jan Lennard Struff - David Goffin
    ( ATP Metz - 3.Tur )
    Saat:17:00
    Yayın:Süper Tennis HD

    Mikhail Youzhny - Milos Raonic
    ( ATP St Petersburg - 3.Tur )
    Saat:19:00
    Yayın:Eurosport 1 & Eurosport 1(Germany)

    Pierre Hugues Herbert - Lucas Pouille
    ( ATP Metz - 3.Tur )
    Saat:19:00
    Yayın:Süper Tennis HD

    Nicolas Mahut - İllya Marchenko
    ( ATP Metz - 3.Tur )
    Saat:21:00
    Yayın:Süper Tennis HD

    >KANAL BİLGİLERİ<

    A Spor / HD
    Türksat 4A @ 42°E - 12053 H 27500 [MPEG-2/SD]
    Türksat 4A @ 42°E - 12053 H 27500 [MPEG-4/HD]

    NTV Spor
    Türksat 4A @ 42°E - 12015 H 27500 [MPEG-2/SD]
    Türksat 4A @ 42°E - 12015 H 27500 [MPEG-4/HD]

    CBC Sport HD
    Azerspace 1A @ 46°E - 11135 H 27500 [MPEG-4/HD]

    İdman TV
    Azerspace 1A @ 46°E - 11175 H 27500 [MPEG-2/SD] / BİSS
    SID: 000B
    BİSS KEY: 34 53 45 00 34 53 45 00

    Süper Tennis HD
    Hotbird 13B @ 13°E - 12476 H 29900 [MPEG-2/SD]

    ESPN 1 / Caribbean 901
    Telstar 12 @ 15°W - 12737 H 7552 [MPEG-2/SD] / BİSS
    Provider: 0385
    BİSS KEY: AB 89 DD 11 C4 FE 53 15

    3 Sport TV
    Afghansat 1 @ 48°E - 11293 V 27500 [MPEG-4/SD]

    Eurosport 1(Germany)
    Astra 1L @ 19.2°E - 12226 H 27500 [MPEG-2/SD]

    Sport 1(Germany)
    Astra 1M @ 19.2°E - 12480 V 27500 [MPEG-2/SD]

    Varzish Sport HD
    Yahsat 1A @ 52.5°E - 11938 H 27500 [MPEG-4/HD]
    Apstar 7 @ 76.5°E - 12548 H 3200 / HD [MPEG-4/HD]
     
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Eylül 2016
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş