1. Süper kampanya ! 

    Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Tv Spor Ekranı Pazar 20.12.2015

Konusu 'Futbol' forumundadır ve usta™ tarafından 20 Aralık 2015 başlatılmıştır.

  1. usta™
    Off

    usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

    9.758
    185.723
    5.201
    ‪‎FUTBOL‬

    09:00 G. Evergrande - S. Hiroshima ( TRT Spor / HD & CBC Sport HD & İrib Varzesh HD )

    12:00 Fenerbahçe U19 - Gençlerbirliği U19 ( FB TV )

    12:00 Galatasaray U21 - Akhisar Bld. U21 ( GS TV )

    12:00 Kepez - Neftçi Bakü ( CBC Sport HD )

    12:30 Barcelona - River Plate ( TRT Spor / HD & 3Sport TV & Rah-e Farda & İrib Varzesh HD & Duhok HD

    13:00 M. Sivasspor - Kayserispor ( Lig TV )

    13:30 Denizlispor - 1461 Trabzon ( TRT Avaz )

    13:30 K. Erciyesspor - Karşıyaka ( TRT HD )

    13:30 Fethiyespor - İstanbulspor ( Kanal F )

    13:30 Bayrampaşa - Orduspor ( BJK TV )

    13:30 Carpi - Juventus ( Lig TV 2 & Türkmen Sport HD )

    14:30 İnter Bakü - Hazar Lenkeran ( CBC Sport HD )

    15:00 St. Etienne - Angers ( Lig TV 3 )

    15:30 Watford - Liverpool ( Lig TV 4 & İdman TV & UzReport TV & Alma Sport HD )

    15:30 Club Brugge - Anderlecht ( NTV Spor / HD )

    15:30 NEC Nijmegen - Feyenoord ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol & ESPN 2 )

    16:00 Galatasaray - Akhisar Bld. ( Lig TV )

    16:00 Y. Malatyaspor - Samsunspor ( TRT HD )

    16:00 Atalanta - Napoli ( DT. 397. Kanal & Türkmen Sport HD )

    16:15 Herta Berlin - Mainz 05 ( Eurosport 2 )

    17:30 Real Madrid - R. Vallecano ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Lemar TV & Tolo TV & İrib Varzesh HD & Duhok HD )

    17:45 Ajax - De Graafschap ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol )

    18:00 Adanaspor - Karabükspor ( TRT Avaz )

    18:00 Swensea City - West Ham ( Lig TV 4 & Alma Sport HD )

    18:00 Benfica - Rio Ave ( Tivibu Spor 2 )

    18:30 Şanlıurfaspor - Elazığspor ( TRT Spor / HD )

    18:30 B. M'gladbach - Darmstadt ( Eurosport 2 )

    19:00 Gençlerbirliği - Fenerbahçe ( Lig TV )

    19:00 M. Başakşehir - Eskişehirspor ( Lig TV 2 )

    19:00 Frosinone - AC Milan ( Lig TV 3 & CBC Sport HD & Türkmen Sport HD & İrib Varzesh HD )

    19:15 Real Sociedad - Villareal ( İdman TV )

    20:15 Uniao Madeira - Sporting Lizbon ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol )

    21:30 Malaga - Atletico Madrid ( Lig TV 2 & İdman TV & İrib Varzesh HD & Duhok HD )

    21:45 İnter - Lazio ( Lig TV 3 & CBC Sport HD & Türkmen Sport HD & Rah-e Farda & Match TV )

    22:00 Bordeaux - Marseille ( Lig TV 4 )

    22:30 Porto - Academica ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol & RTP İnt. & SIC İnt. )

    BASKETBOL‬

    13:00 Bandırma Kırmızı - Best Balıkesir ( TBF Web TV )

    14:00 River Andorra - Real Madrid ( Sports TV )

    15:00 Socar Spor - Ankara DSİ ( Kanal 35 )

    16:00 Fenerbahçe - Trabzonspor MP ( Lig TV 2 )

    16:00 Banvit - Yeşilgiresun Bld. ( TBF Web TV )

    16:00 Uşak Sportif - İstanbul BB ( TBF Web TV )

    16:00 İstanbul Üni. - Hatay BB ( TRT Spor / HD )

    17:45 Fenerbahçe - Yakındoğu Üni ( TBF Web TV )

    18:00 Darüşşafaka Doğuş - Beşiktaş SJ ( NTV Spor / HD )

    18:00 Bursaspor - Gemlik Gücümspor ( Bursaspor TV )

    21:00 Barcelona Lassa - Joventut ( Sports TV )

    22:30 Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers ( Alma Sport HD )

    00:00 Phoenix Suns - Milwaukee Bucks ( NBA TV )

    ‪‎VOLEYBOL‬

    14:00 Hatay BB - Gümüşhane Torul ( HRT Akdeniz )

    15:00 Bursaspor - Anadolu Üni. ( Bursaspor TV )

    18:00 Latina - Padova ( Sports TV )

    TENİS‬

    10:00 S. Slammers - Indian Aces ( Tivibu Spor )

    HangiMaçHangiKanalda'ya Teşekkürler
     
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş