1. Süper kampanya ! 

    Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Tv Spor Ekranı Cumartesi 21.11.2015

Konusu 'Futbol' forumundadır ve usta™ tarafından 21 Kasım 2015 başlatılmıştır.

  1. usta™
    Off

    usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

    9.738
    185.564
    5.201
    ‪‎FUTBOL‬

    12:00 Fenerbahçe U16 - Eyüpspor U16 ( FB TV )

    13:00 CSKA Moskova - Krylya Sovetov ( Tivibu Spor & CBC Sport HD & Match TV )

    13:30 Giresunspor - Karşıyaka ( TRT Spor / HD )

    13:30 Elazığspor - 1461 Trabzon ( TRT Avaz )

    13:30 Akhisar Bld. - Bursaspor ( Lig TV )

    13:30 Galatasaray U21 - Antalyaspor U21 ( GS TV )

    14:00 C. Odessa - Dnipro ( 2+2 Ukraine )

    14:45 Watford - Man. United ( Lig TV 3 & İdman TV & Turkmen Sport HD & 3Sport TV & UzReport TV & ESPN 1 & Stan Sport HD & Duhok TV )

    15:30 Zenit SP. - Ural ( Tivibu Spor & CBC Sport HD & Match TV )

    16:00 Adanaspor - Boluspor ( TRT Spor / HD )

    16:30 Wolfsburg - W. Bremen ( Eurosport 2 )

    17:00 Mersin İY. - Fenerbahçe ( Lig TV )

    17:00 WBA - Arsenal ( Lig TV 3 )

    17:00 Chelsea - Norwich City ( İdman TV & 3Sport TV & Stan Sport HD & TV Zimbo & TVT İnt. )

    18:00 Lorient - Paris SG ( Lig TV 4 & İrib Varzesh HD & TV5 Monde / HD )

    18:00 Lokomotiv Moskova - Anzhi ( Tivibu Spor )

    18:30 Karabükspor - Gaziantep BB ( TRT Spor)

    19:00 Kayserispor - Kasımpaşa ( Lig TV 2)

    19:00 Club Brugge - Zulte Waregem ( Oman Sport / HD & Sharjah Sports TV )

    19:00 Bologna - AS Roma ( ESPN 1 )

    19:15 ‪‎REALMADRID‬ vs ‪BARCELONA‬ ( Lig TV 3 & İdman TV & Match TV & KTRK TV & İrib TV3 & TV Safina & 3Sport TV & Rah-e Farda & Maiwand TV & Tolo TV & Duhok TV)

    19:30 Manchester City - Liverpool ( Lig TV 4 & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD &UzReport TV )

    19:30 Schalke 04 - Bayern Münih ( Eurosport 2 & İrib Varzesh HD)

    19:30 Olympiakos - Panathinaikos ( ANT 1 Pacific )

    20:15 Galatasaray - Antalyaspor ( Lig TV)

    20:45 Ajax - Cambuur ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol )

    21:30 Espanyol - Malaga ( İdman TV)

    21:30 Lokeren - Anderlecht ( Sharjah Sports TV )

    21:45 Willem II - PSV ( Tivibu Spor 2)

    21:45 ‪JUVENTUS‬ vs ‪MILAN‬ ( Lig TV 3 & CBC Sport HD & Turkmen Sport HD & İrib TV3 & Match TV & EBC 3 Etiyopya & ESPN 2 & 3Sport TV & Rah-e Farda & Duhok TV )

    23:05 Deportivo - Celta Vigo ( Lig TV 2 & İdman TV )

    23:30 Palmeiras - Cruzeiro ( NKTV Evrokom )

    ‪BASKETBOL‬

    14:00 RH Gaziantep - Beşiktaş SJ ( NTV Spor )

    15:00 TED Kolejliler - Banvit ( TBF Web TV )

    16:00 Trabzonspor MP. - İstanbul BB ( Lig TV 2 )

    16:00 Best Balıkesir - Sinpaş Denizli ( TBF Web TV )

    17:00 Eskişehir Basket - Akhisar Bld. ( ES TV)

    17:00 Muğla Orman - Düzce Bld ( Kanal F )

    19:00 Sakarya BB - İstanbul DSİ. ( Sakarya BB Youtube )

    20:00 TÜRKİYE - İsrail (Bayan) ( NTV Spor)

    02:00 Indiana Pacers - Milwaukee Bucks ( NBA TV )

    VOLEYBOL‬

    13:00 TK2L | Beşiktaş - Arkasspor ( BJK TV )

    14:00 T1L | Ziraat Bankası - Fenerbahçe ( Smart Spor )

    14:00 TK2L | İstanbul BB - Karşıyaka ( İstanbul 1 Web TV )

    16:00 T1L | Halkbank - İstanbul BB ( Smart Spor )

    ‪‎TENİS‬

    16:00 N. Djokovic - R. Nadal ( Lig TV 4 )

    22:00 R. Federer - S. Wawrinka ( Lig TV 4 )

    ‪‎HENTBOL‬

    17:00 Beşiktaş Mogaz - Wisla Plock ( Smart Spor 2 )

    21:45 Paris SG - Kiel ( Smart Spor )

    HangiMacHangiKanalda ya Teşekkürler
     
    Administrator bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. Mustafa GÜVEN
    Off

    Mustafa GÜVEN Usta Üye

    142
    270
    151
    Teşekkürler.
     

Sayfayı Paylaş