1. Süper kampanya ! 

    Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Tv Spor Ekranı Cumartesi 12.12.2015

Konusu 'Futbol' forumundadır ve usta™ tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

  1. usta™
    Off

    usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

    9.663
    185.427
    5.201
    ‪‎FUTBOL‬

    13:30 Boluspor - Denizlispor ( TRT Avaz )

    13:30 1461 Trabzon - Giresunspor ( TRT Spor / HD )

    13:30 Kasımpaşa - T. Konyaspor ( Lig TV )

    14:30 Aberdeen - Hearts ( Mesaj TV )

    14:45 Norwich - Everton ( Lig TV 3 & Alma Sport HD )

    15:30 Karşıyaka - Y. Malatyaspor ( TRT HD )

    16:00 Eskişehirspor - Gaziantepspor ( Lig TV )

    16:30 Bayern Münih - Ingolstadt ( Eurosport 2 & İrib Varzesh HD & ESPN 2 )

    17:00 Manchester City - Swansea City ( Lig TV 4 & TVT İnt. & TV Zimbo & UzReport TV )

    17:00 Austria Wien - R. Altach ( Meltem TV )

    17:00 Barcelona - Deportivo LC ( Lig TV 3 & 3Sport TV & İrib TV3 & Duhok HD )

    17:00 Reims - Nice ( TV5 Monde / HD )

    18:30 Gaziantep BB - Göztepe ( TRT Avaz )

    19:00 UEFA Euro 2016 Kura Çekimi ( TRT Spor / HD )

    19:00 Ç.Rizespor - Trabzonspor ( Lig TV )

    19:00 Antalyaspor - Mersin İY ( Lig TV 2 )

    19:00 Sassuolo - Torino ( ESPN 2 )

    19:15 Celta Vigo - Espanyol ( Lig TV 3 )

    19:30 Bournemouth - Manchester United ( Lig TV 4 & İdman TV & 3Sport TV & Rah-e Farda & UzReport TV & Alma Sport HD & İrib Varzesh HD & Duhok HD )

    19:30 Strum Graz - SV Grodig ( Meltem TV )

    19:30 B. Leverkusen - B. M'gladbach ( Eurosport 2 )

    20:45 PSV - Roda ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol & ESPN 2 )

    21:30 Sevilla - Sporting Gijon ( Lig TV 2 & İdman TV )

    21:45 Udinese - Inter ( Lig TV 3 & CBC Sport HD & Rah-e Farda & 3Sport TV & İrib TV3 & Duhok HD )

    22:45 Vitoria Setubal - Benfica ( Tivibu Spor & RTP İnt. & Telekanal Futbol & SIC İnt. )

    23:05 Las Palmas - Real Betis ( Lig TV 4 )

    ‪‎BASKETBOL‬

    12:00 Mgzavrebi - Batumi ( 1 TV Georgia )

    13:45 Yakındoğu Üni. - AGÜ Spor ( TBF Web TV )

    16:00 Galatasaray - Mersin BB ( TRT Spor / HD )

    16:00 Adanaspor - Pertevniyal ( Kanal A Adana )

    16:00 Türk Telekom - Uşak Sportif ( TBF Web TV )

    16:00 Banvit - Galatasaray OB ( Lig TV 2 )

    17:00 Denizli Basket - İstanbul DSİ ( Denizli DRT TV )

    17:00 Eskişehir Basket - Socar Spor ( ES TV)

    17:00 Büyükçekmece - T.Konyaspor ( TBF Web TV )

    17:00 Trabzonspor MP - RH Gaziantep ( TBF Web TV )

    17:00 Muğla Orman - Orman Gençlik ( Kanal F )

    18:00 Beşiktaş SJ - TED Kolejliler ( NTV Spor / HD )

    22:15 Arizona - Kentucky ( Tivibu Spor 2 )

    00.00 Los Angeles Clippers - Brooklyn Nets (CBC Sport HD)

    VOLEYBOL‬

    12:30 Ordu Telekom - Karayolları ( TV 52 )

    14:00 Halkbank - Ziraat Bankası ( Smart Spor )

    14:30 Arkas - Fenerbahçe ( NTV Spor / HD )

    ‪‎HENTBOL‬

    13:00 Selçuklu Bld. - Bozokspor ( Çay TV )

    ‪TENİS‬

    12:30 Japan Warriors - Slammers ( Tivibu Spor )

    15:30 UAE Royals - Indian Aces ( Tivibu Spor )

    HangiMaçHangiKanalda'ya Teşekkürler
     
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş