1. Süper kampanya ! 

    Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Tv Spor Ekranı Cumartesi 09.01.2016

Konusu 'Futbol' forumundadır ve usta™ tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

  1. usta™
    Off

    usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

    9.738
    185.564
    5.201
    FUTBOL‬

    12:00 Nazilli Bld. - Gaziantepspor ( A Spor / HD )

    12:00 Fenerbahçe U14 - Kasımpaşa U14 ( FB TV )

    13:00 Etimesgut Bld. - Kayserispor ( CBC Sport HD )

    14:00 İnegölspor - T. Konyaspor ( A Spor / HD )

    14:00 Fenerbahçe U15 - Kasımpaşa U15 ( FB TV )

    16:00 Bucaspor - Mersin İY. ( A Spor / HD & CBC Sport HD )

    16:00 Carpi - Udinese ( Lig TV 2 )

    17:00 Akhisar Bld. - Kastamonuspor 1966 ( A Haber / HD )

    17:00 Barcelona - Granada CF( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & İrib Varzesh HD & Duhok HD

    17:00 Arsenal - Sunderland ( Eurosport Germany )

    18:00 O. Lyon - Troyes ( Lig TV & TV5 Monde / HD )

    18:45 Galatasaray - Karşıyaka ( ATV / HD )

    19:00 Fiorentina - Lazio ( Lig TV 2 & CBC Sport / HD & Turkmen Sport HD )

    19:15 Sevilla - Ath. Bilbao ( Lig TV 3 )

    19:15 Getafe - Real Betis ( Lig TV 4 )

    19:30 Man. United - Sheffield Utd. ( NTV Spor / HD & 3Sport TV )

    20:45 Trabzonspor - Adanaspor ( A Haber / HD )

    21:00 Angers - Caen ( Lig TV 4 )

    21:30 Real Madrid - Deportivo LC ( Lig TV 3 & AZ TV & İrib Varzesh HD & 3Sport TV & Maiwand TV & Lemar TV & Duhok HD )

    21:45 AS Roma - AC Milan ( Lig TV 2 & CBC Sport HD & Turkmen Sport HD & İrib TV3 & Rah-e Farda )

    23:05 Levante - R. Vallecano ( Lig TV )

    ‪‎BASKETBOL‬

    14:00 TKBL | BGD - Yakındoğu Üni. ( TRT Spor / HD )

    15:00 TBSL | Büyükçekmece - Beşiktaş SJ ( NTV Spor / HD )

    16:00 TB1L | Adanaspor - Tofaş ( Kanal A Adana )

    17:00 TBSL | TED Kolejliler - RH Gaziantep ( TBF Web TV )

    17:00 TB1L | Denizli Basket - Bandırma Kırmızı ( DRT TV Denizli )

    17:00 TB2L | Muğla Orman - Trakya Üni. ( Kanal F )

    17:30 TBSL | Galatasaray OB - İstanbul BB ( NTV Spor / HD )

    22:30 NBA | LA Clippers - Charlotte Hornets ( NBA TV )

    00:00 NBA | Atlanta Hawks - Chicago Bulls ( CBC Sport HD & Alma Sport HD )

    02:00 NBA | Orlando Magic - Washington Wizards ( NBA TV )

    ‪‎VOLEYBOL‬

    14:00 Hatay BB - Genç Kafkars ( HRT Akdeniz TV )

    16:30 Türkiye - İtalya ( TRT Spor / HD )

    17:30 Almanya - Rusya ( Match TV )

    19:30 Rusya - Hollanda ( TRT Spor / HD & İdman TV & Match TV )

    ‪TENİS‬

    ATP Brisbane - Yarı Final

    06:00 R. Federer - D. Thiem ( Tivibu Spor )

    Hopman Kupası - FİNAL

    09:30 Avustralya - Ukrayna ( Tivibu Spor )

    WTA Shenzhen - FİNAL

    08:00 A. Radwanska - A. Riske ( Tivibu Spor 2 )

    WTA Brisbane - FİNAL

    11:30 V. Azarenka - A. Kerber ( Sports TV )

    ATP Chennai - Yarı Final

    13:00 S. Wawrinka - B. Paire ( Tivibu Spor )

    15:00 B. Coric - A. Bedene ( Tivibu Spor )

    ATP Doha - FİNAL

    17:00 N. Djokovic - R. Nadal ( Eurosport )

    Hangi Maç Hangi Kanalda'ya teşekkürler
     
    yey42 ve marlboro bunu beğendi.
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş