1. Süper kampanya ! 

    Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Türkiye Kupası Gruplara kalan 32 Takım

Konusu 'Futbol' forumundadır ve usta™ tarafından 4 Aralık 2015 başlatılmıştır.

  1. usta™
    Off

    usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

    9.738
    185.539
    5.201
    [​IMG]

    Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) UEFA Avrupa Ligi Statüsü’nde oynatmaya başladığı ve bu yıl 54. düzenlenen Türkiye Kupası’nda 2014-2015 sezonunu ilk 5 içinde bitirdiği için gruplara direkt katılan, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Medipol Başakşehir FK ve Trabzonspor takımlarının ardından 3. turda rakiplerine üstünlük kurarak gruplara kalma hakkını elde eden 27 takımla TFF’nin Riva’da bulunan Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi Orhan Saka Salonu’nda 7 Aralık’ta çekilecek kura sonrasında gruplar ve maç fikstürleri de belli olacak.

    1. TORBA: Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Başakşehir, Trabzonspor, Bursaspor, Mersin İdmanyurdu, Torku Konyaspor

    2. TORBA: Gaziantepspor, Eskişehirspor, Akhisar Belediyespor, Çaykur Rizespor, Kayserispor, Antalyaspor, Karabükspor, Şanlıurfaspor

    3. TORBA: Karşıyaka, Boluspor, Giresunspor, Adanaspor, 1461 Trabzon, Bucaspor, Bandırmaspor, İnegölspor

    4. TORBA: Nazilli Belediye, Aydınspor 1923, Amed Sportif, Büyükçekmece Tepecik, Tuzlaspor, Sivas Belediye, Etimesgut Belediye, Kastamonuspor

    32 TAKIM 8 GRUPTA ÇİFT DEVRELİ LİG USULÜNE GÖRE KARŞILAŞACAK

    Geçen yıldan başlayan yeni statüye göre bu sezonda da grup aşaması, 3. tur maçları sonunda tur atlayan 27 takım ve 2014-15 Süper Lig’de ilk 5 sırayı alan takımların direk katılımı ile toplam 32 takım arasında oynanacak. Takımlar 4’erli 8 gruba dağıtılacak ve her grupta takımlar çift devreli lig usulüne göre birbirleriyle karşılaşacak.

    Grup maçları sonunda grubunu ilk 2 sırada tamamlayan takımlar son 16 turuna yükselecek. Takımların gruplarını belirleyecek kura çekiminde seri başı sistemi uygulanacak.

    Türkiye Kupası’nda oynanan 3. tur maçları ve bu maçlarda rakiplerine üstünlük sağlayarak gruplara kalan takımlar ise şöyle:

    Aydınspor 1923 – Denizlispor: 1-0
    24 Erzincanspor – Antalyaspor: 1-1 (pen. 5-6)
    Sarıyer – Kayserispor: 2 – 7
    Amed Sportif Faaliyetler – Vartaş Elazığspor: 1 – 1 (uzt. 2 – 1)
    Osmanlıspor Futbol Kulübü – Büyükçekmece Tepecik Spor: 0 – 1
    Bursaspor – Utaş Uşakspor: 3 – 0
    Torku Konyaspor – Kocaeli Birlik Spor: 4 – 1
    Iğdır Aras Spor – Bandırmaspor: 1 – 3
    1461 Trabzon – Pazarspor: 3 – 0
    Fatih Karagümrük – Mersin İdmanyurdu: 2 – 2 (penaltılarla 7 – 8)
    Tuzlaspor – Manisaspor: 1 – 0
    Çine Madranspor – Bucaspor: 1 – 2
    Boluspor – Ümraniyespor: 4 – 1
    Kastamonuspor 1966 – Kasımpaşa: 3 – 3 (penaltılarla 10 – 9)
    Etimesgut Belediye Spor – Gençlerbirliği: 1 – 0
    Kardemir Karabükspor – Payasspor: 5 – 2
    Şanlıurfaspor – Kırklarelispor: 1 – 0
    İnegölspor – Balıkesirspor: 4 – 2
    Karşıyaka – Tekirdağspor: 3 – 2
    Adana Demirspor – Sivas Belediyespor: 2 – 4
    Çaykur Rizespor – Orhangazispor: 1 – 0
    Kartalspor – Giresunspor: 0 – 2
    Menemen Belediyespor – Eskişehirspor: 0 – 1
    Göztepe – Nazilli Belediyespor: 1 – 2
    Adanaspor – Diyarbekirspor: 3 – 1
    Gaziantepspor – Gölcükspor: 3 – 2
    Akhisar Belediyespor – Dardanelspor: 5 – 0

    kaynak:amkspor
     
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş