1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

T90 Tüm üyelerin Dikkatine

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve mahmuTS tarafından 25 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. mahmuTS
    Off

mahmuTS Profesyonel Üye

458
    78
    601
    konuyu açacak bölüm bulamadığımdan buraya açma gereği duydum.. bu siteye giriş bilgileriniz kırılarak birçok forumda paylaşılmaktadır.mağdur olmamanız açısından şifrelerinizi kırılması zor olan büyük küçük harf rakam noktalama işaretlerinden oluşturunuz

Yüklüyor...
  2. Joshua
    Off

Joshua Yeni Üye

64
    0
    1
    bu konuyla adminler ilgilenmiyor sanirsam. tskler bilgilendirmen icin.

3. mahmuTS
    Off

mahmuTS Profesyonel Üye

458
    78
    601
    adminlerin ilgilenmesine gerek yok.sizler şifrelerinizi sağlama alın.hergün değişik sitelerde top 90 da üyelikleri dağıtılıyor.şifrelerine bakıyorum çoğu 123456 yada sadece rakam ve harften oluşuyor .ben hiç şifreleri dediğim şekilde kırılan hesap görmedim

4. _LORD_
    Off

_LORD_ Usta Üye

200
    18
    151
    Dogru diyosun ama yoneticiler bunun hakkinda uyari yapmislardi ve Facbook sayfadan fake hesaplar tek tek paylasiliyor.
    Yinede bilgilendirme icin tesekkurler

5. stuart
    Off

stuart Usta Üye

283
    10
    151
    Evet hakilisiniz bugün bulduklarimi bende bildirdim burdan gerisi adminlerin isine kalmis

6. mahmuTS
    Off

mahmuTS Profesyonel Üye

458
    78
    601
    şifreyi ele geçirdikten sonra mail adresi değiştirilp kendi üzerlerine geçiriyorlar.mail adresi değiştirebilmek için asıl mail in sahibine onaylaması için link gitmesigerekiyor.sanırım bunda bir zaafiyet var

7. stuart
    Off

stuart Usta Üye

283
    10
    151
    Ben buldugul bütün üyeliklerin sifrelerini degistirdim sadece 1 tanesi haric galas diye bi üyeyi degistiremedim adam kendisi degistirmis sifreyi ben admine bildirdim isterse sifreleri veririm moderatör degilim bisey degilim ama elimden gelen yardimi yaptim gerisi yetkililerin isi

8. marlboro
    Off

marlboro Emektar Üye

255
    660
    301
    Tesekkurler

9. alize
    Off

alize Usta Üye

114
    531