1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Acestream Torrent ile yayın yapmak - Aceplayer ile yayın yapmak İD almak ?

Konusu 'AceStream' forumundadır ve xxdennisxx tarafından 21 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. xxdennisxx
    Off

xxdennisxx Usta Üye

123
    78
    151
    iyi geceler... 3 gündür yana yana aradığım bir olay var senden başka yapanıda görmedim... sayısız video sayısız yazı okudum ama çözüme ulaşamadım... sorum şu... daha önceden 5-6 defa bu sayfada aceplayer üzerinden yayın verdi admin... bunu nasıl yaptınız? yani ben masaüstünü yayınlamak istiyorum... ayarları nasıl yapmam lazım? lakin yayın linki aceplayerin content id seklinde olmali http:// olarak degil.. bu konuda yardım ederseniz güzel paylaşımlar gerceklestirebilirim... saygilarimla... iyi calismalar

bir sorum daha var bunun dahilinde dtplayi aceplayer üzerinde acmam mumkunmu?? bunu nasıl yapabilirim...

Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.905
    2.000
    Bu konuda yardımcı olucağım elbette ancak bu sistemin sopcasttan neredeyse hiçbir farkı yoktur. Tek farkı bilgisayardan sadece tek sopcast açarsın ama bunda öyle değil bunu iptv gibi düşün o şekilde 1 den fazla yayın yapabilirsin. Ancak ve ancak kişisel ev bilgisayarından donmayan bir yayın yapman mümkün değildir. Server şart.

3. xxdennisxx
    Off

xxdennisxx Usta Üye

123
    78
    151
    bu content idyi nerden cikartiyoruz? gercekten su milyon youtube videolari icinde tek bir anlatim bulamadim yaa... torent stream falan buldum ama sonuca ulasamiyorum... server satin alabilirim ilerleyen günlerde

4. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    Bu konuda anlatım yapmadık heralde yarın hatırlatırsan anlatım yapıyım ancak öyle bir konu başlığı olamaz konu başlıkları soru ile alakalı olmak zorunda.

Son düzenleme: 21 Ekim 2014
  5. xxdennisxx
    Off

xxdennisxx Usta Üye

123
    78
    151
    Çok tesekkur ederim... sagolasın :) sırf sende gormustum sabah beri bekliyorum online olmanızı :D bu arada logomda yakışmış :) sol ust tarafta

6. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    ;) hallederiz ama başlıklar konu ile alakalı olsun düzenlersen sevinirim. Logo için teşekkür her durumda kullanıyorum

7. xxdennisxx
    Off

xxdennisxx Usta Üye

123
    78
    151
    işte burada takıldım... ne yazmam lazım bu kısımlara... sonra content id aceplayer icindeki stream.log dosyası icindeymis galiba?? ama bunu dolduramıyorum... ne yazmam lazim? [​IMG]

8. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    Şimdi öncelikle 2 yöntem var 1. olarak direk hiç uğraşmadan sitesine üye olarak kanal eklemek var ancak bunu önermiyorum çünkü hemen siliyorlar hiçbir işe yaramıyor.

2. yöntemde yukarıda paylaştığın şey.

Peki bunu nasıl yapman gerek hemen anlatayım;

Name : Kanalın adı (top90dasports)
    Publish directory: yayın yapacağın dizin burası genelde alttakiyle aynıdır eğer C ye kurduysan C:\_acestream_cache_
    Cache directory: C:\_acestream_cache_
    Source (MPEG-TS HTTP stream): Buraya kaynak gelecek ancak her kaynağı kabul etmez m3u8 de bile sorun yapar sadece portlu yayınlardan olucak sopcasttada böyle. örnek : http://top90da.com:8080
    Bitrate (kbit/s): Burası kalite yeri ancak burası galiba çalışmıyor istediğini yaz 800 yaz 2000 yaz kalite değişmiyor nedense.
    Quality: Burdan SD veya HD olanı seçiyosun
    Category: Burası yaptığın yanının kategorisi spor sa spor seç mesela
    Max connections: Burda maximum bağlanacak kişi sayısı sana kalmış örnek 1000
    Max peers:
    Değiştirme
    Max upload slots:
    Değiştirme
    Piece length:
    Değiştirme
    Trackers:
    Değiştirme
    Port: Buraya port yazıcaksın ancak yayın yaptığın port ile çakışmayacak yani sen vlcden 8080 ile yayın yapıp buraya ekliceksen buradaki port farklı olmalı 8081 gibi çakışmayacak.
    Host: Eğer dışa paylaştırmak insanlara izlettirmek istiyorsan modemin ip adresini yazıcaksın local ip yazarsan

Görsel anlatım (resimli) ;

Resim 1

Resim 2

Resim 3

Anlatım bana aittir alıntı değildir. / by Admin.

marlboro ve Expend bunu beğendi.
  9. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    Başka bir yerde daha sormuşsun bende sorduğun zaman başka bir yerde sormana gerek yoktur. Sağlıcakla kal.

xxdennisxx bunu beğendi.
  10. xxdennisxx
    Off

xxdennisxx Usta Üye

123
    78
    151
    anladimmm cok tesekkur ederim :D mesajida aldim :D iii calismalar :D

Administrator bunu beğendi.
  11. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    Ancak pc den bu tarz yayınları yapamassın sürekli donar.

12. afik
    Off

afik Profesyonel Üye

272
    629
    601
    yayin yapmak icin illa port acmak gerekmi patron

13. alcatraz56
    Off

alcatraz56 Usta Üye

111
    176
    151
    ben aynı şekilde denedım stream etmedi

14. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    Host kısmına ne yazıyorsun ?

15. alcatraz56
    Off

alcatraz56 Usta Üye

111
    176
    151
    bir defa boş bıraktım bir kaç defada vds ip adresini yazdım

16. alcatraz56
    Off

alcatraz56 Usta Üye

111
    176
    151
    admin şu olayı bir çözaelim ya

17. 123gs
    Off

123gs Emektar Üye

305
    6
    451
    kardeş 2.seçenek tam olarak nasıl oluyor oraya nasıl geliyoruz anlatabilirmisin sınıf arkadaşlarıma yayın yapcamda 2 3 kişi sadece izliyecek tam olarak anlatırsak ace playerdan yayın yapmayı resimli tek tek anlatım yapabilirsen sevinirim

Sayfayı Paylaş