1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Test vermeyen satıcıları bana rapor ediyorsunuz !

Konusu 'İptv & CCcam Satış' forumundadır ve Administrator tarafından 28 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.981
    24.905
    2.000
    Bu bölümde satış yapmaya çalışan iptv satıcıları eğer kurallşara uymayıp test vermeden reklam yapıyorsa bana raporluyorsunuz bende gerekeni yapıyorum..

Bu konuda uyanıklık yapıp üye adı ve şifreyi siz belirliyorsunuz.. Böylece gerçekten size iptv üyeliği açmışmı onu anlayabilirsiniz daima uyanık olun :)

a.armagan, power___1905, Messi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. xtanbul45
    Off

xtanbul45 Usta Üye

254
    5
    151
  3. Administrator
    Off

4.981
    24.905
    2.000
    Bu site dışında biryerde satıyorsa bizi ilgilendirmez buradan birisimi ?

4. edison63
    Off

edison63 Usta Üye

45
    4
    151
    dostum bu nasıl bi yöneticilik konuma küfür yazıyon benim test vermedigimi kim söyledi gel sana önce test vereyim ben bu forumda ilk testi yöneticiye verdim önce benle konuşup sonra yargılasaydınn keşke

5. Administrator
    Off

4.981
    24.905
    2.000
    Nerede küfür etmişiz ? skype adresi vermeden önce üyelere test vericeksiniz ortalık dolandırıcı kaynıyor. Ayrıca kimseye güvenilmiyor bu işlerde..

Sayfayı Paylaş