1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Sondakika / 23:00 / Nani , Türkiyeye geldi 05.07.2015

Konusu 'Futbol' forumundadır ve Administrator tarafından 5 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.984
    24.919
    2.000

Fenerbahçe'nin flaş transferi Luis Nani, İstanbul'a ayak bastı.

Fenerbahçe'nin yıldız transferi Luis Nani'yi taşıyan uçak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi. Yıldız oyuncuyu karşılamak için yaklaşık 1000 kadar Sarı-Lacivertli taraftar havalimanına akın etti. Nani'nin İstanbul'a ulaşmasına dakikalar kala havalimanında coşku gittikçe arttı. Güvenlik güçlerinin oluşturduğu barikatları aşan coşkulu taraftarlar havalimanının çıkış kapısına ulaştılar ve beklemeye burada başladılar.

Kısa süreli gerginlik

Güvenlik bariyerlerini aşarak havalimanı çıkış kapısına ulaşan taraftardan bir kısmı kapının üstüne çıkınca, güvenlik görevlileri taraftara müdahale etmek isteyince güvenlik ile taraftarlar arasında ksıa süreli gerginlik yaşandı. Olay daha fazla büyümeden ortalık sakinleşti.

..Ve Nani, İstanbul'da!

Sarı-Lacivertli taraftarların merakla beklediği Portekizli yıldız Luis Nani, İstanbul'a ayak bastı. Havalimanında kulüp kanalı FBTV'ye ilk açıklamasını yapan Nani, "Gerçekten çok mutluyum burada olmaktan. Yeni bir fırsat olarak görüyorum, kendimi yeniden göstermek istiyorum. Fenerbahçe her zaman bildiğim bir takım ve her zaman yüskekleri hedeflemiş bir takım olmuştur. Bruno Alves ve Meireles'le oynayacak olmaktan dolayı çok mutluyum" dedi.

Nani yarın bir dizi sağlık kontrolünden geçecek ve kulübü Manchester United'la görüşmeler devam edecek.

Yarın sözleşme imzalayacak

Nani'nin İstanbul'a geldikten sonra Kadıköy civarında bir otele yerleşeceği öğrenildi. Yarın sabah erken saatlerde sağlık kontrolünden geçirilecek olan Portekizli yıldız için akşam saatlerinde ise resmi imza töreni düzenlenecek.

Nani'nin sağlık raporlarının yetişmesi durumunda imza töreninin 17.00'de düzenlenmesi bekleniyor. En geç 18.00'e kadar Portekizli süperstarın çubuklu formayı sırtına geçireceği ifade ediliyor.

Transferde bu kadar seri hareket edilmesinin nedeni ise teknik direktör Vitor Pereira'nın talepleri. Portekizli hocanın tüm transferlerin Topuk Yaylası'ndaki çalışmalara yetişmesini ısrarla istediği bildirildi.

Nani'nin Topuk Yaylası'ndaki çalışmalara ne zaman katılacağı ise henüz bilinmiyor.

atakas bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. Burak_drm
    Off

Burak_drm Onursal Üye

1.344
    5.062
    2.101
    Hayırlı uğurlu olsun Fenerbahçe'mize

atakas ve Administrator bunu beğendi.
  3. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    Sonunda ya yıllarca istediğim bir oyuncuydu keşke fb alsa diyordum :D sonunda duam kabul oldu :) valla van persie de büyük ihtimal alınıcak ben birde robben duydum sanırım aziz yıldırım naniyi unutturacak transfer dediği robben arkadaşlar :D inşallah oda gelir.

Burak_drm ve usta™ bunu beğendi.
  4. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.738
    185.547
    5.201
    Ooooo Robben de olursa kim tutar bizi Türkiye ligi dursun biz direk Şampiyonlar liginde oynayalım

5. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    Hayırlı olur inşallah ama bence van persi gelmesin yav

6. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    ben luiz adriano çok istedim gelsin diye ama bilemiyorum

7. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    luiz gittibe imzayı attı ben daha genç bir isim istiyom van persi yaşlı dzeko felan olsaydı

8. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    olsun bak iş yapıcak bence

atakas bunu beğendi.
  9. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Bu sene Lig keyif verecek gibi.. :) İnşallah takımlarımız Avrupa da başı gösterir..

10. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    avrupada başı göstersinler iyidir :D

11. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    usta iş yapsa bile en fazla 1.5-2 yıl ondan sonra kuyt gibi olacak gibime geliyor yine inşallah yanılırım

Sayfayı Paylaş