1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Son Dakika - İngiliz basını Robin Van Persie'yi resmen duyurdu

Konusu 'Futbol' forumundadır ve Administrator tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.984
    24.919
    2.000

İngiliz mirror gazetesi Robin Van Persie ismini Fenerbahçe ile yazdı ve bu transferin £5m bonservis bedeli ile gerçekleştiğini ve oyuncuya Fenerbahçenin haftalık 250.000 £ verecek şeklinde bir kontrat imzalayacağını söyledi.

31 Yaşındaki golcünün 1 yıllık daha Manchester United ile sözleşmesi bulunuyor fakat ingiliz gazetesi haberinde oyuncunun Manchester United' da ile 1 yıl daha kalmak istemediğini belirtiyor..

Robin Van Persie Euro 2016'ya hazırlanmak için tekrar patlama yapacağı bir külübe transfer olmak istiyor ve oyuncuyla yakından ilgilenen Fenerbahçe'ye RVP'nin imza atması an meselesi.

Transfer bu hafta içinde kesinlikle netlik kazanacak.. Ancak son zamanlarda ortaya atılan iddaalar bir hayli kafaları karıştırıyor. Van Persie transferi ilk etapta manageri tarafından yalanlandı daha sonra da bu gün itibarı ile Van Persie'nin italyada görüntülendiği ortaya çıktı hattaa iddaaya göre Van Persie'nin Lazio takımı ile sözleşme imzalayacağı ortaya atıldı..

En yakın markaj Fenerbahçe'den bildiğimiz gibi Fenerbahçede Emenike'nin geçen sezon gösterdiği düşük performans ve sadece 4 gol atabilmesi Forvet mevkine kesinlikle bir transfer yapılmasını gerektiriyor ve o nedenle Dirk Kuyt'un takım arkadaşı olan Robin Van Persie'nin Fenerbahçeye transfer olması an meselesi.

Haber / Kaynak / Top90daSports / Administrator(Okan)

http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/manchester-united-transfers-robin-van-6003213

atakas bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    Nasılım beyler haberci olurmu benden :p

usta™ ve atakas bunu beğendi.
  3. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    Daha Fenerbahçenin Haberi yok o kadar Hızlısın :D

Administrator bunu beğendi.
  4. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    İddaalar ciddi hatta ben Robben ismini bile duydum

atakas bunu beğendi.
  5. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    bende duydum ama ciddi olarak değil

6. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    Robben gelmeyecek Robin Van Persie Kesin olarak Fenerbahçede ve bu akşam saatlerinde Türkiyede olacağı söyleniyor.

Ve bu Fenerbahçe'nin son transferi olacak..

7. duman 24
    Off

duman 24 Onursal Üye

945
    3.306
    2.101
    Lige bak be :D

8. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.738
    185.557
    5.201
    Bu sene daha iyi olacak lig

9. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    admin öyle diyonda terraneo vanpersiden sonrada transferlere devam edeceğiz dedi ?

10. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.738
    185.557
    5.201
    Adamın işi o zaten Transfer yapmak en fazla belki 1 kişi daha alırlar ama benim tahminim zor

11. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    e
    enson boatengin menajeriyle görüşüyorlardı burada

12. Administrator
    Off

4.984