1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Simple Player Yardım Lütfen

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve cabbar0012 tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. cabbar0012
    Off

cabbar0012 Profesyonel Üye

302
    26
    501
    Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.981
    24.905
    2.000
    İptv panelin olmadığı sürece gizleyemezsin..

Gizleyebileceğin bağzı değişik yönlemler var ;

1. Sopcast üstünden yaparak sopcast linkini bize atmak (ip adresini kimse göremez)

2. Olarak Aceplayer ile yayın yapmak. Yani torrent bundada yayının İD adresini atarsın ip adresin yine gizlenmiş olur :)

3. Olarak benim yaptığım gibi rtmp servere yayın göndererek ip adresini gizlemiş olursun.

Zaten en iyi olanıda söyledim panel olması gerek. Panel yoksa yukarıdakiler ile yapabilirsin. Aksi taktirde hiçbir şekilde gizleyemessin. Senin yukarıda göstermiş olduğun sadece yönlendirmedir ip adresini kesinlikle gizlemez.

Ayrıca son olarak evden o şekilde yayın aktarman neredeyse Türkiyeden imkansız yani sağlıklı olarak imkansız :) Türkiyedeki internet alt yapısıyla o tarz iptv yayını aktaramassın sürekli donar kopar kolay gelsin.

3. cabbar0012
    Off

cabbar0012 Profesyonel Üye

302
    26
    501
    Zaten TÜRKİYE geneli degil :D 1-2 tane isteyen oldu bende beceremezsiniz dedim kendim kalkıştım en kolay yolda oymuş :D neyse zaten bilmiyolar basit sitelerle gizlicez artık :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş