1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Çözüldü Şifremi Unuttum Çalışmıyor ?

Konusu 'Bir Sorum Olacaktı' forumundadır ve Alperen tarafından 18 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Alperen
    Off

Alperen Ziyaretçi

Merhaba benim üyeliğimin şifresini unuttum ancak şifremi unuttum bölümü çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz ?

Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.905
    2.000
    http://www.top90da.com/forum/lost-password/ şöyle bir hata var sisteme hani sadece mail ile giriliyordu ya değiştirdik yeni öyle yaptık ya hani ordaki kelimeyi dğeişmeyi unutmuşuz mail adresini oraya yazarsan çalışır sen kullanıcı adını yazıyorsun büyük ihtimal..

3. dogukan
    Off

dogukan Ziyaretçi

bende aynı sorundan muzdaribim. mailimi yazıyorum ,guvenlik sorusunu cevaplıyorum , şifreyi sıfırla ya basınca

http://www.top90da.com/forum/lost-password/lost

diye bi url acılıyor ama "the page you are looking cannot be found" diye cloudflare hatası veriyor. ilgilenirseniz sevinirim, iyi aksamlar.

4. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    bende neden olmuyor az önce denedim ?

5. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    Sizlerde bir anormallik var ;

Güncel İptv Paylaşım Forumu | Top90da.Com | 2016
    Şifre sıfırlama talebi tarafınıza gönderildi. Lütfen e-postada belirtilen yönergelere uyunuz.

6. darkking
    Off

darkking Ziyaretçi

kardeş bende şifremi unuttum dediğin yere mail adresimi yazıyorum ancak mail adresime mesaj gelmiyor şifre sıfırlamak için

7. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    gmail mi ? gmailse ondandır

8. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    sizin için onuda denedim mail sıfırlama kodu geliyor.

9. dogukan
    Off

dogukan Ziyaretçi

valla admin sorun yok diyosun ama ben de anlamadım bu işi , evden denedim internet kafeden denedim hatta telefondan denedim hepsindeki sonuc aynı yoksa buraya yazma zahmetine girmezdim ama vaziyet bu hatta videosunu bile cektim : http://sendvid.com/y3aw2l78

videoda mailimi vermemek için
    Gizliliği Kaldırılmış İçerik:
    [email protected]
    yazdım onun yuzunden olmuyodur diyecek olursan da cevabım su olur : sistem çalışır durumda olsa bana mail bulunamadı gibi bi hata vermesi yada forumun hata sayfasına falan yonlendirmesi gerekmez miydi? bu direkt sayfa bulunamadı diyor. anlamadım gitti bi bakın su işe insanlar magdur olmasın.

10. Administrator
    Off

4.982
    24.905
    2.000
    hemen söyliyim demekki hesabın sistemden silinmiş

11. darkking
    Off

darkking Ziyaretçi

kardeş ben hangi maille üye olduğumuda unutmusum sen verebilirimisin üyeliğim slayer128

12. dogukan
    Off

dogukan Ziyaretçi

tmm da oyle olsa dediğim gibi hesap/mail bulunamadı gibi bi hata vermez mi? videodaki hata site acılmıyor hatası ben mi yanlıs biliyorum .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş