1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

sezonluk taraftar paketi olan paylaşabilirmi ?

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve haylas55 tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    Sezonluk Taraftar paketi lazım bütün hesaplar patlladı olan arkadaş paylaşabilirmi

Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.984
    24.919
    2.000
    Bazı öküzler sağda solda dağıtıyolar veya bazı hayvanlar şifreleriyle oynuyor o nedenle patlıyor olabilir. Defalarca anlatıyoruz ama bu anguslar anlamıyor.Nasıl sorunsuz kullanabileceklerini dahi anlatıyoruz ama nafile demekki.

usta™ bunu beğendi.
  3. stuart
    Off

stuart Usta Üye

283
    10
    151
    Admin isine karismak gibi olmasin ama sen bu referans isini kaldir istersen önceden paylasilan linkler aylarca giderdi referans acildigindan beri haftalik olmuyor linklerin patlamasi hemen sifre degistiriyorlar

4. haylas55
    Off

haylas55 Profesyonel Üye

462
    4
    951
    kardeşim ben hep yayın 2 den izliyorum bazı şerefsizler yüzünden hesaplar patlıyor..

5. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.984
    24.919
    2.000
    Referans ile vipin bir alakası yokki burda paylaşılanları normal yani refli üyeler göremez.

stuart bunu beğendi.
  6. stuart
    Off

stuart Usta Üye

283
    10
    151
    sende haklisin admin ne diyim :)

7. feyyas28
    Off

feyyas28 Usta Üye

271
    9
    151
    Butun ligler patlamis ya ben ctrl+u ile kodlarini almistim ise yararmi acaba

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş