1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Config SentryMba İptv Yerli Panel (jetiptv.com)

Konusu 'Cracking Config' forumundadır ve WHOamI tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. WHOamI
    Off

WHOamI Emektar Üye

272
    1.341
    301
    Arkadaşlar öncelikle panelimiz xtreamcode bir panel değil. Proxy kullanmazsanız ban yersiniz. 4000-5000 lik bir proxy listesı bulunuz.yoksa tarama yapmazsınız. bot değerinide 150 yapınız

edit 13/12/2015 saat:14:31
    arkadaşlar bu panel multilogindir yani aynı anda user pasword değiştirilmez ise hesabın süresi kadar yayınları seyredersiniz, ayrca şimdi size bir proxy adresi vericem banlanmadan bu adresle tarama yapabilirsiniz.Ben su an yapıyorum gayet sağlıklı

Gizlenmiş İçerik:
    ** Bu içeriği görebilmeniz için önce beğenin ve düzgünce bir cevap yazın ardından ilk mesaja bakın açılacaktır.. **
    ++ Saçma sapan mesaj atanlar ve forum kurallarına uymayanlar siteden sınırsız uzaklaştırılır ++

Gizlenmiş İçerik:
    ** Bu içeriği görebilmeniz için önce beğenin ve düzgünce bir cevap yazın ardından ilk mesaja bakın açılacaktır.. **
    ++ Saçma sapan mesaj atanlar ve forum kurallarına uymayanlar siteden sınırsız uzaklaştırılır ++

Son düzenleme: 13 Aralık 2015
    mali4816, kamil1818, sadik25 ve diğer 15 kişi bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. crsis
    Off

crsis Emektar Üye

415
    11
    451
    usta combo hakında bilgin var mı

3. WHOamI
    Off

WHOamI Emektar Üye

272
    1.341
    301
    yerli panel , yerli isim:isim isim:soyisim deneyiniz

4. tokendeep
    Off

tokendeep Yeni Üye

53
    0
    1
    teşekkürler kardeşim

5. WHOamI
    Off

WHOamI Emektar Üye

272
    1.341
    301
    arkadaşlar bu panel multilogindir yani aynı anda user pasword değiştirilmez ise hesabın süresi kadar yayınları seyredersiniz, ayrca şimdi size bir proxy adresi vericem banlanmadan bu adresle tarama yapabilirsiniz.Ben su an yapıyorum gayet sağlıklı

Gizlenmiş İçerik:

mali4816, kamil1818, sadik25 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  6. yusuf
    Off

yusuf Ziyaretçi

teşekkürler

7. breacfeast
    Off

breacfeast Yönetici Adayı

794
    23
    1.001
    teşekkürler

8. cem016