1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Sentry veya AccessDiver yardimi ariyorum

Konusu 'Cracking Program' forumundadır ve bouncer tarafından 8 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. bouncer
    Off

bouncer Yeni Üye

105
    5
    1
    Selamlar....

Bana burada yardimci olabilecek iyi bir moderatör veya kullanici varsa lütfen resimli veya videolu bir anlatim sunabilirmi? Lig TV ve Sky Sport dünyasini cracklerlen beraber internet üzerinden izleme sansim varsa, lütfen bana bu konuda yardimci olun. Yeni üye oldum ve hangi softwarei ve crackleri nasil kulanacagimi tam anlayamadim... Birileri yardimci olabilirse cok sevinirim...

Eher yanlis yere postaladiysam simdikden özür dilerim :)

Saygilar bouncer

Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.984
    24.919
    2.000
    Doğru yere konu açmışsın ancak sentry v.s programlarda config yazman gerek ve ona göre crack işlemi yapoman gerek buda hiç kolay bir iş değil.

3. bouncer
    Off

bouncer Yeni Üye

105
    5
    1
    bu configleri yazmak kolay oluyormu veya ögrenme sansimiz varmi admin usta? cok zor dedin de ben zoru severim :) belki anlayabilirsem bu konulari cözebilirim ve islerim...
    bir kac kisi yillik bir ücret ödüyor ve kücük bit IPTV Boxu alip tüm dünyayi seyrediyor... böyle yillik ücretlerlen problemsiz izleme sansimiz varmi burada? belki böyle bir sistemlen bu is de cözülür...
    yardiminiza simdikden cok sagolun...

Sayfayı Paylaş