1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

SentryMba Sentry Mba Bilinmeyenler

Konusu 'Cracking Program' forumundadır ve bluepool tarafından 1 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. bluepool
    Off

bluepool Usta Üye

68
    188
    151
    Arkadaşlar mesela To check,fakes ve redriects ne anlama geliyor ben bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa beni aydınlatsın,aklıma takıldı uzun zamandır kullanıyorum bu programı ama onu hiç düşünmedim.

Yüklüyor...
  2. dragon
    Off

dragon Emektar Üye

146
    462
    301
    config de başarılı giriş keyi yoksa to checke atar kendin denersin elinle
    fakes benim gözlemlediğim önceden kullanılıp banlanan üyelikler
    redirects ise galiba bu capture alma yerinin üstündeki alan işlenince hatalı key olup başarılı keymiş gibi yönlendirince oraya atıyor heralde :) bnm bildiğim bu kadar :)

bluepool bunu beğendi.
  3. bluepool
    Off

bluepool Usta Üye

68
    188
    151
    Eyvallah kardeşim birçok to check alıyordum taramalarda denemiyordum.. Belki de kaçırıyorduk hesapları..

4. dragon
    Off

dragon Emektar Üye

146
    462
    301
    tarama bitmeden durdurursan bot sayısı kadar to checke atar :) onlar hesap değildir deneme onları :D

bluepool bunu beğendi.
  5. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.750
    185.623
    5.201
    @dragon @bluepool To Check e düşen hesaplar Şifresi değişen hesaplar birde Failure den yönlerdirme yaparak Captureyi düzgün ayarlamazsan Günü geçmiş premium hesaplar da oraya düşer Eğer Captureyi düzgün ayarlarsan Günü geçmiş Free üyelikleri Users/Combos a düşer

bluepool bunu beğendi.
  6. bluepool
    Off

bluepool Usta Üye

68
    188
    151
    Ağzına sağlık hocam,çok açıklayıcı oldu.Bakalım daha neler öğreneceğiz :)

7. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.750
    185.623
    5.201
    @bluepool Alttaki resimde >You have key o sitede sadece Premium hesapları bulup Hits e atar normalde orda bu kod vardı Personal Information bu kod ise o sitede ne kadar üyelik varsa Hits e atar Capturede aramamak için bu şekilde değiştirdim Normalde keylerin yerini değiştirmesem Captureden bakacakatım hesap Premium mu Free mi diye
    Gizlenmiş İçerik:
    ** Gizlenmiş İçerik: Bu bölümdeki içerik sadece parantez içerisindeki kullanıcı grupları tarafından görüntülenebilir (usergroups: Vip Üye, Yeni Üye).**

atakas ve bluepool bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş