1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım sentry mba 430 hata kodu

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve djingiskhan tarafından 17 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. djingiskhan
    Off

djingiskhan Yeni Üye

79
    2
    1
    selam arkadaslar....

bi sorum olacakti, yardimci olursaniz cok sevinirim!

sentry mbayla config taramasi yapiyordum ve bugüne kadar hersey normaldi, tariyordu hesapta buluyordu,
    ama bugün itibari artik taramalarda biraz taradiktan sonra (1000i gecmiyor) timeout veriyor, tuhaf olan bütün configlerde artik timeout veriyor, daha düne kadar configler tertemiz calisiyordu, neden olabilir bu durum, yardimci olursaniz cok sevinirim arkadaslar.

saygilar

Yüklüyor...
  2. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.614
    185.080
    5.201
    Config çalışıyor sa sorun yoktur aynı hata bende de var ama config çalışıyor Hata zaten Timeout zaman aşımı bots fazla açma sorun olmaz proxy yükle taramaya devam et o bulursa hits e atar

Gizlenmiş İçerik:
    ** Gizlenmiş İçerik: Bu bölümdeki içerik sadece parantez içerisindeki kullanıcı grupları tarafından görüntülenebilir (usergroups: Vip Üye, Yeni Üye).**

3. djingiskhan
    Off

djingiskhan Yeni Üye

79
    2
    1
    cevap icin tesekkürler usta! ne demek istedigini anladim bendede 430 göstermesine ragmen devam tariyordu ve hits buluyordu, ama bendeki sorun suan taramayi devam ettirmiyor sayac 1000i gecmeden yada az gectikten sonra duruyor. tuhaf olan kullandigim configler cok hizli tariyordu birdenbire ne olduysa, bu sorun nerdeyse bütün configlerimde basladi!

4. ersin28bursa
    Off

ersin28bursa Profesyonel Üye

376
    84
    601
    Bende digiplay senrty mba da kırmaya çalışıyorum kıramıyorum hata veriyor sorun nedir acaba cvp verirseniz sevinirim...

5. dragon
    Off

dragon Emektar Üye

146
    462
    301
    hatayı yazarsan veya foto atarsan yardımcı olmaya çalışırım

Sayfayı Paylaş