1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Futbol Samuel Eto’o bitti bitiyor [Beşiktaş]

Konusu 'Futbol' forumundadır ve Kaptan tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Kaptan
    Off

Kaptan Usta Üye

53
    509
    151

Yönetici Ahmet Nur Çebi, Samuel Eto’o ile anlaştı. Antalyaspor da bonservis pazarlığında ikna edilirse Kamerunlu yıldız, Kartal’ın yeni golcüsü olacak.

Demba Ba transferinden önce Beşiktaş’ın kapısından dönen Samuel Eto’o bir kez daha Kartal’ın forvet gündeminde ilk sırada. Yönetici Ahmet Nur Çebi, 35 yaşındaki golcü futbolcuyla yaptığı görüşmede prensipte anlaşma sağladı. Siyah-beyazlı formayı giymeyi ve Vodafone Arena’da taraftarın karşısına çıkmayı çok isteyen Kamerunlu dünya yıldızı, Antalyaspor’da bir sezonda 3.5 milyon Euro civarında kazanmasına rağmen Beşiktaş’ın yıllık 2 milyon Euro’luk teklifini kabul etti.

2 YILLIK SÖZLEŞMESİ VAR

Antalyaspor ile masaya oturmaya hazırlanan siyah-beyazlı transfer komitesi, bonservis bedelinde de uzlaşma sağlayabilirse Şenol Güneş’in de onay verdiği bu transfer gerçekleşecek. Bu arada Antalyaspor Asbaşkanı Bora Terzioğlu, 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Eto’o’nun takımda kalmasını planladıklarını, golcü futbolcunun gitmek istemesi halinde ise bunun ancak kulübün menfaatleri doğrultusunda olabileceğini açıkladı.

Yüklüyor...
  2. kursatertunc
    Off

kursatertunc Usta Üye

156
    5
    151
    Hayal kırıklığı olabilir. Beli git gide kalınlaşıyor ve Beşiktaşa göre çok hareketsiz bence forvet bölgesinde

Kaptan bunu beğendi.
  3. Kaptan
    Off

Kaptan Usta Üye

53
    509
    151
    Ben aynı fikirde değilim çünkü beşiktaş ayağa paslarla oynuyor. öyle hızlı bir forvete gerek yok diye düşünüyorum. bu benim şahsi fikrim.

Eto'onun en kötü hali bile en az 20 gol atar diye düşünüyorum, helede beşiktaşta onu besleyecek oyuncu sayısı Antalyaspor'dan çok daha fazla.

4. kursatertunc
    Off

kursatertunc Usta Üye

156
    5
    151
    Kalitesinden hiç şüphemiz yok zaten. Ancak yaşının getirdiği fiziksel düşüş benim aklımda soru işareti. Olursa da Beşiktaş camiasına hayırlı olsun

Kaptan bunu beğendi.
  5. bronx16
    Off

bronx16 Yeni Üye

30
    6
    1
    bencede etoo besiktasi tamamlar..gomezden daha hizli ve ceza alani icinde tam bitirici..icerde yakaladimi yüzde 80 kesin gol..alirsa cok iyi transfer arti sampiyonlar ligi tecrübesi var..

Sayfayı Paylaş