1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Tv Samsung Tv Olan Bir Arkadaşa Güzellik

Konusu 'Samsung Smart Tv' forumundadır ve vasabi tarafından 2 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. vasabi
    Off

vasabi Emektar Üye

152
    577
    301
    Aranızda Samsung Smart Tv Kullanan ve Bugüne kadar İptv Tv den izlememiş bir kardeşimize ben her türlü alt yapısını oluşturup yıl boyunca ona İptv yayını vermek istiyorum.Ama tek şartım hiç kullanmamış olması lütfen buna uygun bir kardeşimiz cevap yazsın ne yapacağını özelden paylaşacam Bu Kişi bir yıl boyunca oturup sadece izleyecek başka birşey yapmayacak...

efsane1905 ve beyaznarin bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. osman20
    Off

osman20 Emektar Üye

227
    776
    301
    benim samsung smart tv var ne ettiysem bir türlü bu iptv olayını seyredemiyorum bi yardımcı olsanda bende izlesem

3. vasabi
    Off

vasabi Emektar Üye

152
    577
    301
    özel den skype gönder hocam dosyaları göndereyim

4. haydut1971
    Off

haydut1971 Profesyonel Üye

700
    12
    951
    bendede var samsung bende bir türlü izleyemiyorum şimdide teşekürler banada yardımcı olursan sevinirim

5. DEATH OF WAR
    Off

DEATH OF WAR Yeni Üye

134
    3
    1
    samsung smart tv var hiç iptv izlemedim

6. vasabi
    Off

vasabi Emektar Üye

152
    577
    301
    bana ulaşın yardımcı olayım

tolga29 bunu beğendi.
  7. Kiziroglu
    Off

Kiziroglu Usta Üye

222
    4
    151
    Bendede var cok güzel oluyor

8. tolga29
    Off

tolga29 Usta Üye

164
    31
    201
    Kardeşim bende bir türlü tvde izleyemedim nasıl izleriz

9. Kiziroglu
    Off

Kiziroglu Usta Üye

222
    4
    151
    Konuyu vasabi acmis simdi benim birsey söylemem dogru olmaz.
    Ben sadece kendi xml mi yapiyorum mac saatlerinde.

10. vasabi
    Off

vasabi Emektar Üye

152
    577
    301
    söyle dostum neden söylemicen burası paylaşım forumu hatta şöyle yapalım xml dosyalarımızı birleştirelim bilmeyen dostlar daha çok yayın veririz sorun değil

11. Kiziroglu
    Off

Kiziroglu Usta Üye

222
    4
    151
    ben seyirtürk üzerinden yapiyorum kalici linklerim yok forumlarda sunulan linkleri xml cevirip usb üzerinden bakiyorum

12. vasabi
    Off

vasabi Emektar Üye

152
    577
    301
    ha tamam benim kendi portalım var ben kendim yapıyorum hepsini ikisi farklı istersen sana da veririm ne üstünden bakıyon sen kardeş

13. Kiziroglu
    Off

Kiziroglu Usta Üye

222
    4
    151
    Tamam ver usta.Ben seyirtürk üzerinden bakiyorum kendi xml me

14. vasabi
    Off

vasabi Emektar Üye

152
    577
    301
    benim portalım seyirtürk e olmaz ben nStreamLmod_3_0 üzerinde seyrediyorum Smart Tv de bakıyorsun sen değilmi

15. Kiziroglu
    Off

Kiziroglu Usta Üye

222
    4
    151
    Evet samsung smart tv den bakiyorum

16. beyaznarin
    Off

beyaznarin Onursal Üye

SLM ÜSTADIM BEN İPTV SİNEMA HASTASIYIM MAÇLARI SEVMEM İŞİM SADECE SİNEMA İZLEMEK NE İPTV KIRABİLDİM ŞİMDİYE KADAR NEDE İZLEYEBİLDİM YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM:( samsung smart tv de var

17. vasabi
    Off

vasabi Emektar Üye

152
    577
    301
    tamam ben hazırlıyorum yarın dosya haline isteyen herkese burdan veriyorum isteyen burdan tarifi ile birlikte görebilir alabilir kullanabilir ancak bir ek şartım var paylaşım tv linklerini kimseye vermeyeceğiz buna uymayan olursa dosyayı ve programı işlevsiz hale getiririm çünkü ben bunları bulmada bayağa emek sarfediyorum bu kadar da benim isteğim olsun

18. Kiziroglu
    Off

Kiziroglu Usta Üye

222
    4
    151
    Ben samsung smart tv kullaniyorum üzerine seyirtürk yükledim cok memnunum.

19. Kiziroglu
    Off

Kiziroglu Usta Üye

222
    4
    151
    Isteyene özelden yolla usta

20. vasabi
    Off

vasabi Emektar Üye

152
    577
    301
    Ben bu işe halisane başlmaıştım görüyorumki bu başka yönlere gidiyor onun için ben kardeşimizi buldum ona verdim diğer kardeşlerimize tşk ederim böylece bir kardeşimizin bundan sonraki dönemde iptv işi bende onun tv yükledik çalışıyor ve seyrediyor ben zaten başlarken bir demiştim onu da hallettim hayırlı günler

Sayfayı Paylaş