Tv Samsung smart tv ON TV özelliği

Konusu 'Samsung Smart Tv' forumundadır ve Administrator tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Administrator
  Off

  Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

  4.986
  25.204
  2.000
  İçerik yolculuğunuz burada başlıyor.
  Yüzlerce kanal arasında istediğinizi bulmak için harcayacağınız zamanı, sizin zevklerinize ve tercihinize göre şekillenmiş OnTV üzerinden dilediğiniz programı izleyerek geçirin. Başka kanala mı geçmek istediniz? Yalnızca güncelle butonuna basın ve daha fazla öneriye ulaşın. OnTV, Twitter’da o an popüler olan progrmlardan da haberdar olmanızı sağlar. Televizyonunuz zamanla tercihlerinizi anladıkça, tavsiyelerinin doğruluk oranı artacaktır.

  [​IMG]
  * Kategoriler bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir.
  * Kişisel tercihlerinize göre tavsiyeler alabilmek için hüküm ve koşulları onaylamanız gerekmektedir. Eğer onaylamazsanız, Smart Hub ülkenizdeki popüler programları önerecektir.

  Recommendation & Category
  Yalnızca ilginizi çeken programları izleyin.
  Televizyonunuzu açtığınızda her kategoride zengin seçenekler sunan “Güncelle” butonu ile karşılaşacaksınız. Bu buton sayesinde televizyonunuz zevklerinize, tercihlerinize ve ülkenizdeki popülerliğine bağlı olarak önerilerde bulunacak. Bu özellik sayesinde kanallar arasında aradığınızı bulmak için zaman kaybetmek yerine, sadece izlemekten keyif aldığınız sevilen programlara ulaşacaksınız. Filmler, diziler, spor, haber ve çocuk kategorileri içinden size en uygun olan içeriği seçin.

  [​IMG]
  1. 1. Güncelle Butonu
   Güncelle butonuna basarak sizin zevkinize ve tercihlerinize göre şekillenen programları izleyebilirsiniz.
  2. 2. Zaman Çizelgesi
   Yeni zaman çizelgesi ile tv rehberinde, içinde bulunduğunuz güne ve takip eden altı güne ait programları ve önerileri bulabilirsiniz.
  Trendler
  Sosyal medyada trend olan programlara
  dair öneriler sunar.
  On TV Trendler menüsü size Twitter’da trend olan en güncel programlar hakkında bilgi verir. TV ile alakalı tweet’leri analiz ederek sosyal medyada en çok konuşulan 24 programı belirler. Böylelikle prime time’da en çok konuşulan konuların dışında kalmazsınız.

  [​IMG]
   
  kaan333 ve atakas bunu beğendi.
  Yüklüyor...
 2. atakas
  Off

  atakas Onursal Üye

  2.105
  9.150
  2.101
  Güzel Bir Özellik daha
   

Sayfayı Paylaş