Tv Samsung smart tv multimedia özellikleri

Konusu 'Samsung Smart Tv' forumundadır ve Administrator tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Administrator
  Off

  Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

  4.987
  25.205
  2.000
  Kendi cihazlarınızdaki ve servislerinizdeki içeriği oynatın.
  Multimedia Paneli eğlenceye giden kaynağınız olacak! Multimedia Paneli, cihazlarınızdaki ve hesaplarınızdaki içeriğe Smart TV’nizin büyük ekranı üzerinden ulaşmanızı sağlar. Sosyal Ağlar’I açın ve Youtube, Dailymotion, Flickr gibi servislerdeki içeriklerinize giriş yapmadan ulaşın. Multimedia panel harici cihazlarınızda ve bulutta yer alan fotoğraf, video ve müziklerinizi kolayca görüntülemenizi ve oynatmanızı sağlar.

  [​IMG]
  *Servisler bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  İçerik Çeşitliliği
  Tüm cihazlarda ve hesaplarınızdaki içeriğe ulaşın.
  Smart Hub Multimedia Paneli cihazladaki ve hesaplarınızdaki içeriğe kolayca ulaşmanızı sağlar. Youtube, Dailymotion, Flickr, TuneIn ve ileride bunlara eklenecek birçok servisteki hesaplarınızda yer alan medya servisindeki içerikleri oynatın. Her kategori küçük görsellerle ayrıldığı için hesaplar arasında kolayca gezinip favori videolarınızı ve trend olanları izleyebilirsiniz. Hatta akıllı telefon, USB, bilgisayar veya bulutta yer alan içeriklere de Smart TV’niz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

  [​IMG][​IMG]

  Doğrudan Oynatma

  Eğlenceye doğrudan ulaşın.
  Doğrudan oynatma özelliği yalnızca ilgili ikona tıklayarak içeriğe ulaşmanızı sağlar. Doğrudan oynatma özelliği ile karmaşık menüler arasında istediğiniz içeriği aramak yerine eğlenceye kolayca ulaşırsınız. Birkaç adımda herhangi bir servis sağlayıcının uygulamasına bağlanmadan trend fotoğrafları ve videoları görüntüleyebilirsiniz.

  [​IMG]
   
  Yüklüyor...
 2. harun_1988
  Off

  harun_1988 Yeni Üye

  129
  0
  1
  teşskr
   

Sayfayı Paylaş