1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Rusya'da Dev Füzeler

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve QUARESMA tarafından 21 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101

Yüklüyor...
  2. burak genç
    Off

burak genç Usta Üye

163
    28
    201
    güç budur işte senin isterse beş milyon askerin olsun neye yararki.

duman 24 bunu beğendi.
  3. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Bunu kullanacak askerlerin olmasa bu füzeler neye yarar dostum ?

4. burak genç
    Off

burak genç Usta Üye

163
    28
    201
    eğer kendin yaparsan kullanacak askerinde olur zaten rusya füzeleri başka yerden almıyor kendisi yapıyor.

duman 24 bunu beğendi.
  5. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Rusya güçlü bir ülke zaten..Bizim Ülkemizinde kendince birşeyleri var

6. burak genç
    Off

burak genç Usta Üye

163
    28
    201
    bizim ülkemizin hiç birşeyi yok dostum var olan şeylerde böyle şeylerin yanında faso fisodur eğer bölgemizde yada dünyada söz sahibi olmak istiyorsak bizde kendi füzemizi atom bombamızı savaş uçağımızı yapmalıyız,yoksa kimseler takmaz bizi günümüzde olduğu gibi.

duman 24 bunu beğendi.
  7. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Savaş uçaklarmız var ve yapılmaya devam ediyor.

8. burak genç
    Off

burak genç Usta Üye

163
    28
    201
    yaa ne demezsin amerikanın modası geçmiş ıskartaya çıkarmaya başladığı uçakların tamamını yapamasakda motor vs. gibi önemli kısımları hariç yapıyoruz sanırım,dostum benim anlatmak istediğim dışardan modası geçmiş teknoloji transferi değil eğer bir kendimiz başarıpda birşeyler yapamazsak öyle taşıma suyla değirmen dönmez,hani kimsede bize gelin hazıra konun demez adamlar canları neyi vermek istiyorsa onu verecektir doğal olarak,onun için türkiye herşeyini dışa bağımlı olmadan kendisi üretmelidir argeye gerekli bütçeler ayrılmalı ve bilim adamlarımıza geniş imkanlar sağlanmalıdır,ben inanıyorumki eğer devlet yetişmiş insanına gerekli ortamları sağlarsa eminim bizim insanımızda birşeyler başaracaktır.

duman 24 bunu beğendi.
  9. duman 24
    Off

duman 24 Onursal Üye

945
    3.306
    2.101
    Katılıyorum kardeşim ...

10. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733