1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İptv Crack Konusunda Önemli Bir Detay !

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Administrator tarafından 21 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.919
    2.000
    Herkese mrb ;

Size bugun çoooook önemli bir detaydan bahedicem şaşırıcaksınız :p

İptv crack diğer crack işlerine benzemez iptv tek bir kişi için olduğundan yani tek bir üyelik le tek kişi izler oldupundan tabi publicdeğilse siz tarama yaparken o üyelikten kişi izliyorsa sizin listenizde o üyelik varsa taramada çıkmayacaktır :) sizde bu benmi listede var taramada hata var zannediceksiniz bu yanılgıya düşmeyin :p

örneğin 111.111.11.111:1234 serverinde okanx:eek:kanx diye bir üyelik olsun o an kişi bu üyelikle izliyorsa siz tarama yapsanız dahi o üyelik görünmeyecektir çünkü o an başkası kullanıyor ondan. Kolay gelsin bu olayı düşünerek tarama yapın ;)

turkishpower2015 bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. iddaakral
    Off

iddaakral Yönetici Adayı

575
    39
    1.001
    bir sorum var hocam taramada bazen isim ve password farklı çıkıyor mesela ahmet:ata diye bunları nasıl çalıştıracagız vea bunlar ne anlama geliyor

3. Hüseyin Yılgın
    Off

Hüseyin Yılgın Yönetici Adayı

661
    2.390
    1.101
    sağolun bilgilendirdiğiniz için

Administrator bunu beğendi.
  4. Administrator
    Off

4.982
    24.919
    2.000
    Nasıl yani pek anlamadım orda taramada ne çıkıyorsa o üyelik var demektir yani bulduğuna sevinmen gerek :D

5. Administrator
    Off

4.982
    24.919
    2.000
    Ayrıca bu yaptığım açıklamadan sonra tarattığınız comboda üyelik yok diye pes etmeyin her dün tarayın :)

6. iddaakral
    Off

iddaakral Yönetici Adayı

575
    39
    1.001
    Kardeşim tam bundan bahsediyorum buraya bi resim upload ettim bakabilirsin böyle cıktıgında çalışmıyor mesela http://prntscr.com/4eycej

7. Administrator
    Off

4.982
    24.919
    2.000
    neyle taradığını bilmiyorum birde bilemicem yani belkide kullandığın programda bahsettiğim şey yoktur yani kişi o anda izliyodur ama orda üyeliği gösteriyodur yinede belki senin o program yani başka sorunlar olabilir bilemiyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş