1. Son zamanlarda dolandırıcılar türemekte ve sahte siteler açarak referanslı yani davetiyeli üye satışı yapanlar vardır kesinlike böyle birşey söz konusu değildir.... www.top90da.com ve [email protected] ve facebook.com/Top90daTv dışında hiçbir hesabımız / adresimiz yoktur.. Bunun dışında sizlere üyelik satmaya çalışanlara kesinlikle prim vermeyin ve bize ihbar edin...

Pornhub Bilgisayarını Kıran Denzel a Yeni Bir Bilgisayar Gönderiyor

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve usta™ tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. usta™
  Off

  usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

  8.779
  179.732
  5.201
  [​IMG]
  Annesinin ayak seslerini duyduğu için odasına gireceğini zanneden Denzel ismindeki çocuk, dizüstü bilgisayarını komple kırmıştı. Twitter’da bir gün içerisinde 5 binden fazla retweet ve fav alan Denzel’in tweet’inin ardındanPornhub, böyle bir olaya sebep olmalarından dolayı Denzel’a dizüstü bilgisayar gönderme kararı aldı. Pornhub’un Başkan Yardımcısı Corey Price, Denzel’ın yaşadığı bu olaya benzer durumlarda yardımcı olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek aşağıdaki açıklamaları yaptı:
  Denzel’ın bilgisayarıyla yaşadığı bu sorunun aslında Pornhub’u takip eden kişilerin yaşadığı ortak bir sorun olduğunun farkına vardık.” Denzel’a kendi sitelerini tercih ettiği için minnettar olduklarını söyleyen Price, “Denzel’a sadakatinden dolayı teşekkür ederiz. Denzel’ın yaşadığı durum oldukça normal. Sonuç olarak kendisine yaşadığı bu üzücü durum üzerinde Pornhub çıkartmalarının bulunduğu bir dizüstü bilgisayar göndermek istiyoruz” ifadelerini kullandı.
   
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş