1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım /playlist?type=m3u&deviceUser=

Konusu 'Cracking Config' forumundadır ve monsieurtopal tarafından 30 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. monsieurtopal
    Off

monsieurtopal Yönetici Adayı

565
    181
    1.101
    şeklindeki linklerin Sentry MBA'da configleri nasıl yapılır bilen var mı?

Yüklüyor...
  2. dragon
    Off

dragon Emektar Üye

146
    462
    301
    büyük ihtimal kullanıcı girişini bulup yaparsın normal site gibi

3. monsieurtopal
    Off

565
    181
    1.101
    kullanıcı girişini bulamıyorum işte, nasıl bulacağım acaba

4. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.663
    185.427
    5.201
    %90 nı korumalı olduğu için config yapamazsın pek nadir açık olan genelde Vlc combo yapıp taraman lazım oda boş vaktin varsa uğraş aşağıda vlc combo için örnek yaptım
    Gizlenmiş İçerik:
    ** Bu içeriği görebilmeniz için önce beğenin ve düzgünce bir cevap yazın ardından ilk mesaja bakın açılacaktır.. **
    ++ Saçma sapan mesaj atanlar ve forum kurallarına uymayanlar siteden sınırsız uzaklaştırılır ++
    Bu şekilde not defterine combolist oluşturup vlc ye at doğru şifre denk gelirse yayın açılır zaten bu taktiği sadece bunun için değil hatta tüm korumalı Dns lere de uygulaya bilirsin

hudut, kangaroo, mertanskk ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  5. monsieurtopal
    Off

565
    181
    1.101
    VLC ile kırıyorum normalde ama tek tek denediği için çok uzun sürüyor. Bot sayısını arttırmak için bir yol yok mu?

Sayfayı Paylaş