1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

T90 Pes 2015 görüntü kalitesini yükseltmek

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Administrator tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.984
    24.919
    2.000
    Pes 2015 görüntü kalitesini yükseltmek , çözünürlüğü artırmak , settings.exe ayarları

Pes 2015'te kalite sorununu çözdük arkadaşlar ;

Pes 2015 çıkar çıkmaz indirdim " Settings.exe " dosyasına bir göz atıyım dedim birde baktım görüntü kalitesi kısmında orta ve yüksek seçeneğinin kapalı yani seçilemez olduğunu gördüm. Bunun tek nedeni bilgisayarınızın / laptop'unuzun " Settings.exe " yi intelin grafik işlemcisiyle çalıştırmasından kaynaklanıyor..

Şimdi " Settings.exe " yi oyunun yüklendiği dizinden buluyorsunuz ve üzerine gelip sağ tıklıyorsunuz.

Orda bir seçenek var grafik işlemciyi seç diye biz oradan ekran kartı modelimiz ne ise onu seçiyoruz bendeki NVIDIA onu seçerek programı açtığımda kalite seçeneklerininde aktif olduğunu görüyorsunuz.

İşlem sonunda " Settings.exe " yi açtığınızda tüm ayarların maximum olarak ayarlanabileceğini görüyorsunuz..

Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    Pes 2015 Tüm sorunlar ve çözümleri ;

1. Bağlantı Kurulurken Crash Hatası.

İlk önce çevrimdışı olmanız gerekiyor. Menüden Menü/Ekstra/Online Ayarlar/Otomatik Bağlantı’yı kapatmanız gerekiyor.

Ayrıca,

1. Oyunu Steam’dan başlatın.

2. Herhangi bir tuşa basın menüsünde internet bağlantı kablonuzu çıkartın varsa wireless ile bağlantınızı kesin.

3. Ana Menüye gelin.

4. İnternet kablonuzu ve ya wireless ile tekrar bağlanın.

Ayrıca bunu da deneyebilirsiniz.

Settings.exe’de bulunan UDP ayarını 5739 olarak ayarlayın. Bu sizin çevrimdışı olarak oyunu oynayabilmenizi sağlayacak.

2. myClub Açılmıyor ya da Kilitleniyor.

2 çeşit lig modu vardır. Birisi kendi başınıza oynadığınız diğeri kısa lig. Seçiminizi myClub menüsündeki doğru seçenekten yapınız.

3. 60 FPS Yüksek/Düşük Ayarlarda Takılmalar Oluyor

HDMI kablonuzu kullanmak yerine DVI kablosunu deneyin.

4. PES 2015 Çalışmayı Durdurdu Hatası

PES 2015 i açtığınızda alt+tab yapıp internet bağlantınızı tek kişilik moda girene kadar kesin. Yüksek ihtimal oyununuz çökmeyecek.

5. PES 2015’i Hızlı Bir Şekilde Nasıl Açarım?

1. PES 2015’in yüklü olduğu dosyaya giderek steam_appid isimli bir txt dosyası oluşturun.

2. Txt dosyasına 287680 yazıp kaydedin.

3. Sonra PES2015.exe’ye tıklayıp oyunu başlatın.

6. Oyunu Steam’dan İndirirken Takılıyor, İndirmiyor.

Steam programında Steam/Ayarlar/İndirmeler sekmesinde indirme bölgesi yazan yerden indirme yerini değiştirerek sorunu düzeltebilirsiniz.

sedat397 bunu beğendi.
  3. özgür
    Off

özgür Usta Üye

162
    10
    151
    ben oyunu indirdim çalıştırıyorum siyah ekran oluyo başka bişe yok ilerlemiyo geri kapatıyorum bende bu hata senin yazdıklarınla mı alakalı nasıl kurulum yapmalıyım ?

4. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    Crack yaptın mı ? buradan indirip kurdun mu ? kesinlikle benim paylaştıklarımda sorun yoktur. Hangisinden indirmiştin tek link olandan mı ?

5. varan74
    Off

varan74 Usta Üye

103
    76
    151
    Bir de crack pes 2015 de update yapma yöntemini yapanlar paylaşırsa çok memnun olurum.

6. sedat397
    Off

sedat397 Yönetici Adayı

787
    38
    1.001
    tşkrl

Sayfayı Paylaş