1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

T90 Panel izlerken kanalların otomatik değişmesi sorunu

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Clared61 tarafından 17 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Clared61
    Off

Clared61 Yeni Üye

110
    22
    51
    Öncelikle forumun acemisiyim, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Eğer yanlış yerde ise yönetici arkadaşlar kusuruma bakmasın.
    Sorunum şu ki: Sizlerin paylaştığı panel yayınlarında herhangi bir kanalı izlerken istek dışı olarak kanal değişiyor. Durdurmayı bir türlü başaramadım. Çözümü bilen arkadaşlardan rica etsem yardım eder misiniz?

sedat397 bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. israilMT
    Off

israilMT Yönetici Adayı

705
    1.217
    1.101
    Sadece 1 Kisilik. O yuzden saniye gecmeden duruyor

3. emresasmaz
    Off

emresasmaz Yönetici Adayı

580
    1.196
    1.101
    Vlc media playerda geri dönüşüm işareti gibi bir işaret vardır kanal listesi tuşunun yanında olabilir ona tıkla işaretin içinde 1 yazınca kanal gitsede aynı kanalda kalır yapamazsan özelden mesaj at teamviewer ile yapayim

4. yey42
    Off

yey42 Emektar Üye

349
    5
    451
    arkadaşlar aynı sorun bende de var. şimdi şöyle bir şey var; özellikle usta'nın güzel paylaşımları oluyor. fakat linki vlc'ye verince bir sürü kanal yükleniyor ve sürekli kanal değişiyor. Şimdi kanal değişmeden istediğimiz gibi izleyemiyorsak usta neden link versin ki :D yani bunun bir yöntemi olmalı diye düşünyorum. ama bilmiyorum ve arattığımda da bir tek bu konu çıktı. Google'da da bir tek bu çıkıyor, birisi yardım edebilir mi lütfen ? Özellikle usta'yı buraya davet ediyorum ! :)

5. monpat01
    Off

monpat01 Yönetici Adayı

638
    28
    1.001
    indirdiginiz dosyayi not defteri ile acip linkin sonundaki ts yazan yerleri m3u8 diye degistirin deneyin

6. zileli
    Off

zileli Profesyonel Üye

469
    50
    601
    Evet Bunun bir çözümü yokmu.Yoksa boşuna kürek çekiyoruz

yey42 bunu beğendi.
  7. yey42
    Off

yey42 Emektar Üye

349
    5
    451
    aynen ip tv neden kırıyoruz ki o zaman değil mi ? yani adam zaten maç saati girecek çok yüksek ihtimalle o zaman da biz izlyemeyeceğiz. o zaman neden iptv panel kırıyoruz ? :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş