1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Orjinal Digiplay yayinini VLC'den acabilmek

Konusu 'İptv Paylaşımları' forumundadır ve tututukaka tarafından 26 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. tututukaka
    Off

tututukaka Yeni Üye

5
    0
    1
    Bunu yapan insanlar var ama nasil yaptiklarini aciklamadiklari icin ben de bu isin pesine düstüm. 2 gündür sifirdan neler yapabilrim diye sistemi inceliyorum. Eger bunu basarabilirsek

1.) No cikmadan LigTV paylasimi yapilabilir
    2.) flash player/octoshape performans düsürücü hedeler olmaksizin son derece akici sekilde ve hizli yayini acabiliriz.

Simdi ilk olarak sistem rtmp dumperlerlarla filan acilmiyor,ben bir cok yol denedim ve kesinlikle rtmpe cikaramadim ama su var bellekte amerikaya ait IP ler ve portlar buldum ki bunlar daha sonraki adimda kullanilacak. Oncelikle siz yayin actiginizda sizin hesap bilgileriniz alinir ve kullanici kimligi verilir. Bu kimlik ID ile de digiturk sitesi altindaki Ajax metodu ile Ticket alirsiniz. Bu ticket 12 bitliktir ve sniff ile alabileceginiz bir key degildir. En azindan ben sniff yaparak alamadim.

Simdi bu ticketi alabilmek icin yayini acip hxd ile bellek aramasi yapacaksiniz. Iki tirnak icinde 12 bitlik key sizin sistemden aldiginiz keydir. Hxd ile Octoshape clienti acip ineceleyeceksiniz

Simdi ben buraya kadar geldim, devam edebilmek icin bu is hakkinda bilgisi olanlarla ortak bir seyler yapabiliriz. HXD yi nereden indiriebilriim diye sormazsaniz sevinirim.

Yüklüyor...
  2. AyBerk
    Off

AyBerk Genel Moderatör Yönetici Moderatör Vip Üye

4.919
    27.976
    3.601
    Yazılımcıların bu işe el atması gerek yoksa bir işe yaramaz.

3. emre14
    Off

emre14 Yeni Üye

119
    2
    1
    saol

Sayfayı Paylaş