1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

T90 ÖNEMLİ AÇIKLAMA ! Üyeleri ve Yeni üye olacakları ilgilendiriyor !

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Administrator tarafından 18 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.984
    24.919
    2.000

Evet şuanda üyelik pasif hale getirildi bunun nedeni belli sahte ve kopya üyelikler ve spam olayı. Yakında foruma getireceğimiz bir özellik ile bunun önüne geçmeyi planlıyoruz.

ANCAK !

Aranızda dikkat ediyorum ip adresini gizleme çabasında olanlar var örneğin ZenMate eklentisi ile siteye giriş yapanlar var ( bazen ben bile yapıyorum yanlışlık ile ) yeni getireceğimiz özellikle beraber bu eklentiyi kullanmasanız iyi olur çünkü sistem eğer sizi kopya üyelik algılarsa otomatik olarak yasaklayacak çünkü bu eklenti herkese aynı ip adresini veriyor o şekilde sizi gizliyor yani ben bir bakıyorum bazen 10 tane bambaşka üyelik tek ip adresi kullanıyor birde bakıyorum ZenMate yazıyor bu çok riskli bu eklentiyi kullanınca yasaklanma oranınız %70 80 civarına çıkıyor çünkü karışıklık olduğunda yanlışlıkla bile yasaklana bilirsiniz. Tabi bu eklenti dışında yine vpn kullanıyorsanız ve diğer kişilerde aynı vpnyi kullanıyorsa ( proxy de de aynı durum ) bunda da sistem sizi yasaklayabilir. Bu özelliği getirme amacımız kopya üyeliklerin önüne geçmek. Bu nedenle sizlere internet sağlayıcınızın ( ttnet&super online v.b ) vermiş olduğu ip adresi ile sitemize giriş yapmanız.

Bu yazıyı mutlaka baştan sona okuyunuz anlayışınız için teşekkürler.

KralKing48, _LORD_, atakas ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. AyBerk
    Off

AyBerk Genel Moderatör Yönetici Moderatör Vip Üye

4.942
    28.051
    3.601
    Güncel tutalım bu konuyu // bazen ben bile zenmate ile giriyorum eyvah ;) hepimiz dikkat edelim :)

3. gokhan23
    Off

gokhan23 Yeni Üye

103
    18
    1
    Cok iyi yaptin admin, normal degil genel olarak bakinca. Konuya begenme ve cevap yazma gibi zorunlugu kaldirsan daha guzel olur bence gereksiz herkez "tsk,eyvallah" yazior. Onun yerine uye olanlar tek gorse daha guzel olur... :)

djmusty, Administrator ve n777 bunu beğendi.
  4. marcustanley
    Off

marcustanley Yeni Üye

74
    3
    1
    teşekkürler

djmusty, Administrator ve n777 bunu beğendi.
  5. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    Güncell // görüşlerinizi değerlendiricem ancak aslında link gizlemenin şöyle bir avantajı var herkez yazdığı için konu sürekli güncel kalıyo üstte duruyo bundan dolayı birazda. Ama ona bir çözüm yapıcam.

6. MORUK
    Off

MORUK Usta Üye

129
    8
    151
    Sayın Adminim bu konuda gerçekten haklısınız, ama bazı açılmış konularıda yetkili arkadaşlarımız denetlemeli, örneğin:

http://forum.top90da.com/index.php?threads/İp-tv-verilecektir.2010/

konu başlığına bakalım...

ve konu içeriği gizlenmiş neden? Başlık gerçekten dikkat çekici ve üyelerimizde konu içeriğini görmek için mecburiyetten mesaj yazma zorunluluğu var...konu başlığı konuyla uzaktan yakından alakası yok ve yardım etme karşılığında vaad ediliyor....bu konuyu görmek için kaç kişi zorla mesaj yazmış bakalım?

Hiç kimsenin kimseye hiç bir şey verdiği yok sadece şunu şunu yaparsan gibisinden vaad var...

bu konuya kilit vurulmadığı sürece bu konu uzayıp gider....
    saygılarımla...

7. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    Ne yapayım ? moderatör yok ilgilenen yok ? ben ne yapayım tek başıma hepsine nasıl yetişicem ? bukadar uzun yazmışsın mesela peki bunu önlemek adına ne yaptınız ? en kötü ihtimal ile konuyu rapor edebilirdin...... Ben bir yasaklamaya başlarsam burda çok kişi gider o yüzden kendimi kısıtlıyorum bu konuda. Şurda eminim çok iyi biliyorum yüzümüze gülüp arkadan işçeviren çok kişi var burda...

8. maske
    Off

maske Yeni Üye

79
    1
    1
    mesaj yazarak aktifleştirme yerine örneğin teşekkür butunu ile aktifleştirme olsa teknik olarak mümkünse örneğin veya beğen butonuyla aktif olursa yine mesaj yazılmış gibi konunun güncel kalmasını sağlayabilir ayrıca konuya sorulabilecek soru da cevap da böylece görülebilir araya kaynamamaış olur bir fikir sadece

9. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    Çok yakında büyük değişiklikler yapılacaktır. Üyelikler o değişikliklerden sonra tekrar açılacaktır.

10. _LORD_
    Off

_LORD_ Usta Üye

201
    18
    151
    evallah reis

11. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.738
    185.564
    5.201
    Konu Günceldir Arkadaşlar hesabınızın Banlanmaması için Vpn ile Foruma giriş yapmayın

KralKing48 bunu beğendi.
  12. KralKing48
    Off

KralKing48 Emektar Üye

64
    666
    301
  13. Herkilis
    Off

Herkilis Profesyonel Üye

301
    57
    601
    aydınlatma için teşekkür ederim çok doğru karar ben vpn kullanmıyorum he bazı istisnalar hariç ama sitemiz için kesinlikle...

Sayfayı Paylaş