1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Nepal'de ölü sayısı 2 bini buldu

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve QUARESMA tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Nepal'de dün meydana gelen 7,8 büyüklüğündeki depremde, ölenlerin sayısı 2 bini buldu.

Polis yetkilisi, gece boyunca devam eden arama kurtarma çalışmaları sırasında yıkılan binaların enkazı altından 1910 kişinin cesedinin çıkarıldığını söyledi.

5 BİNDEN FAZLA YARALI VAR
    Sadece başkent Katmandu'da ölenlerin sayısı 721'e yükseldi. Nepal İçişleri Bakanlığı da 5 binden fazla kişinin yaralandığını açıkladı. ABD Jeolojik Araştırma Merkezi, artçı şokların gece boyunca devam ettiğini, sabaha karşı 4,6 büyüklüğünde bir sarsıntının daha kaydedildiğini belirtti.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Nisan 2015
    Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.984
    24.920
    2.000
    Offf yaşamayan bilemez Allah yardım etsin.. 1999 depreminin 2 sinide yaşamış birisi olarak onları çok iyi anlıyorum..

QUARESMA bunu beğendi.
  3. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Allah böyle şeylerden ülkemizi korusun

4. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.100