1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Neden böyle oluyor ?

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve ommeron tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. ommeron
    Off

ommeron Yönetici Adayı

483
    1.624
    1.101
    İkide bir böyle yapıyor nereye tıklarsam bu resimdeki gibi sorunla karşı karşıya kalıyorum Örnek olarak; forumda konu açacağım bu çıkıyor,birisine mesaj atacağım bu çıkıyor Ana Sayfaya döneceğim bu çıkıyor, adamın birisi konu açıyor yorum yapacağım hemen önüme şu gıcık şey çıkıyor. Kısaca ben nereye tıklarsam tıklayayım bu sinir bozucu şey karşıma çıkıyor neden acaba ?

Son düzenleme: 16 Ağustos 2015
    Yüklüyor...
  2. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    tam bilmiyorum ama bu senin ip adresin yüzündendir.ip adresin güvenilir değil.Ddos yanlış değilsem sitelere gelen saldırıları önlüyor.Buradan Bakabilirsin Ddos Nedir? İp Adresini Değiştirmeyi dene Bak Oluyormu.

3. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Forumda bir sıkıntı var galiba..Bende de öyle oluyor.Diğer forumlarda normal

4. ommeron
    Off

ommeron Yönetici Adayı

483
    1.624
    1.101
    Tamam admin geri dönüş sağladı sitede koruma özelliği aktifmiş. şimdi kaldırmış koruma özelliğini daha olmayacakmış

Sayfayı Paylaş