murat3576 görüyorsan yazarsın

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve Administrator tarafından 8 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. Administrator
  Off

  Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

  4.986
  25.199
  2.000
  Seni burada banladım çünkü daha paylaşılan içeriğe saygın yok ve anlamadan bilmeden karalama kötüleme peşindesin yani asıl karaktersiz olan sensin neymiş efendim onu banlamışım hakaret etmişim.

  Burada yaptığım herşeyin bir nedeni amacı vardır bunu sen anlayamassın. Karakterden bahsedersen seni 10'a katlarım ben, beyinden yoksun hareket eden sen iken birde üste çıkmaya çalışıyosun.. Bizde daima safdışı kalır bu tipler bunu böyle bilsin herkes..

  Karaktersiz olan sensin çünki 5 10 tane üyelik ile gezen 40 lı yaşlarda bir bunaksın.. Yaptığım paylaşımdan ötürü anlamadan dinlemeden bilmeden eleştiri yaparsan benden 10 misli lafı alır oturursun aşşağıya.. Banlandıktan sonra diğer çakma karaktersiz sahte üyeliklerinlede küfürler yazar konu kirliliği yaratmaya çalışırsan bende küfreder karşılşığını verir atarım seni..

  Erkeksen gel yaz buraya...
   
  Yüklüyor...
 2. Administrator
  Off

  Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

  4.986
  25.199
  2.000
  Benim hataya yanlışa v.s tahammülüm yoktur hem gerçek hayatta hemde sanal ortamda yaşım 24 tür ve bu insanlar beni yıprattılar sende onlar gibi davranırsan karşılığını sert bir şekilde alırsın.

  Ve şunu söyliyim açtığın yeni sahte 5 tane hesabı biliyorum sen tam bir karaktersiz korkak sahtekar birisin yaşından utanmalısın yaşın 40 - 45 arası ama ahlaktan yoksun kalmışsın.
   

Sayfayı Paylaş