1. Son zamanlarda dolandırıcılar türemekte ve sahte siteler açarak referanslı yani davetiyeli üye satışı yapanlar vardır kesinlike böyle birşey söz konusu değildir.... www.top90da.com ve [email protected] ve facebook.com/Top90daTv dışında hiçbir hesabımız / adresimiz yoktur.. Bunun dışında sizlere üyelik satmaya çalışanlara kesinlikle prim vermeyin ve bize ihbar edin...

Teknoloji Milli Savunma Sanayinde Türkiye ye Dev Ortak

Konusu 'Bilim &Teknoloji ve İnternet' forumundadır ve usta™ tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

 1. usta™
  Off

  usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

  8.792
  179.814
  5.201
  [​IMG]

  Dünya devi Rolls Royce'un CEO'su Warren East, Türkiye'ye milli silah üretimi ile ilgili ortaklık konusunda görüşmeler yapmak için geldi.


  Özellikle son yıllarda geliştirilen teknolojilerle birlikte ülkemiz milli savunma sanayinde çok önemli adımlar atıyor. Bu adımlardan bir tanesi ise Rolls Royce ile milli silah üretimi konusunda yapılacak olan ortaklık oldu.

  Geçtiğimiz günlerde Ankara'ya resmi ziyaret gerçekleştiren Rolls Royce CEO'su Warren East, ülkemizdeki üst düzey isimlerle görüşme gerçekleştirdi. Görüşmelerin sonucunda Rolls Royce'un Türkiye'ye savunma sanayi için ciddi bir yatırım yapacağı belirtildi ve milli savaş jeti konusunda yerli bir üreticinin Rolls Royce ortaklığıyla milli savaş jetimizi üreteceğine yönelik bir anlaşmanın imazalanabileceği söylendi.

  Aynı zamanda İngiliz Rolls Royce şirketinin planları arasında Türkiye'ye bir AR-GE merkezi kurarak çeşitli araştırma ve geliştirme çalışmalarını Türkiye'de yürütmenin ve motor gibi bazı önemli bileşenleri de ülkemizde üretmenin de olduğu belirtiliyor. Ancak bu yönde net bir açıklama henüz yapılmadı.

  kaynak: webtekno.com
   
  Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş